Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Esélytelen lenne?

Esélytelen lenne?

Figyelt kérdés

Olyan lányokkal találkozni, szolidak, tanultak?

Tényleg az összes foglalt?

Mindenütt csak az idióta eltúlzott smink, és a 4cm-res műköröm van?



2019. szept. 11. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen keresed,ha csak olyanokat találsz. :D A legtöbb eltúlzott sminkes, műkörmös csaj a foglalt,nem a normális lányok.
2019. szept. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pl. ilyesmi vagyok. De hát ettől még nekem is nehéz az ismerkedés. :-)
2019. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
A mukormos lányok kellenek a fiúknak, az van. Az összes szolid és tanult barátnőm szingli, mert mindenkinek a vihogos libák kellenek.
2019. szept. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen férfi ismerősöm sincs, akinek a műkörmös, vihogós nők jönnének be, és mindegyiknek, akinek tartós kapcsolata van, szolid, tanult a barátnője vagy felesége.
2019. szept. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokatt.


Azért #3-#4-nál elég nagy az ellentét.

2019. szept. 12. 07:33
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg rossz helyen keresel. Én inkább csak az előbbi lányokkal találkozom, de végig gondolva eddigi életemben is alig találkoztam ilyen műkörmös lányokkal.
2019. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

"tanultak"

Amikor a 2diplomás 3 nyelvet tudóval nem lehet kommunikálni, mert alapon semmihez nem ért a papírján kívül...hobbi 0...


Míg a közép sulit ott hagyó személlyel intelligensen el lehetett dumálni, sőt max pontszámot ért el a mensa oldalán.


A tanult helyett azt írnám: értelmes mentalitású.


Van olyan ismi, aki az első randira a fürdőző helyeket veszi célba 😂 a csajjal.

2019. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!