Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan találjak barátokat?...

Hogyan találjak barátokat? Vagy ez teljesen esélytelen?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, egyetemista (legalabbis még egy darabig, mert ez a felev nem lett valami fényes). A problémám az , hogy nem tudom, hogyan szerezzek barátokat, hogyan alakítsak ki baráti köröket, társaságokat. Valahogy mindig kimaradok ezekből, de ötletem sincs, mit tehetnék, hogy ez megváltozzon. Honnan ismernek mások ilyen sok embert? Nekem gimiben volt 1 legjobb barátnőm, most meg egy csoptarsammal vagyok jóban, de ezen kívül semmi. Ami igazán hiányozna, az egy nagyobb tarsaság hozzam hasonló emberekből (zenei ízlés, vilagnézet stb). Vagy ezzel mar elkéstem? Elsőéves vagyok, egy évet halasztottam előtte meg 5 éves gimibe jartam. Szóval késő lenne ennyi idősen baratokat találnom? Főleg úgy, ha már egyetemre sem jarok majd? (Nem mintha ezalatt annyira sok embert megismertem volna...)

2019. máj. 8. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő. Kezdj el egy hobbit, sportot, akkor hasonló érdeklődésűek társaságába fogsz csöppenni. Vagy ismerkedj neten.
2019. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lany vagy?
2019. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok. A hobbim sajnos egy olyan sport, amit általaban egyedül végeznek, próbáltam tobprozni embereket hozzá (itt gyakorin is), de eddig nem sok sikerrel. Kevés a magányos görkoris , úgy latszik. :D
2019. máj. 8. 12:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátokat sosem késő találni, csak minél idősebb az ember, annál nehezebb. Fő az optimizmus, mondom ezt úgy, hogy 6 éve nem volt semmilyen baráti kapcsolatom, most 28 éves vagyok.
2019. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
...és szeretek görkorizni. (#4-es)
2019. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én jégkoris vagyok, de görkorizni is szeretnék megtanulni, de a jégre se jön velem senki...
2019. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én görkorizni nem tudok, minden más sport frankón megy. De bringával húzhatlak? 🙂 31F
2019. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!