Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek egy ilyen helyzetbe...

Mit tegyek egy ilyen helyzetben? (bővebben lent)!

Figyelt kérdés
Na,szóval az a helyzet, hogy az osztályból nagyon tetszik egy lány,de ahogy észrevettem,ő nem tekint rám úgy,mint egy lehetséges partnerre.Azonban a legjobb barátnője,aki szintén nagyon szép,ő nála valószínűleg több esélyem lenne(ebbe most nem megyek bele miért gondolom).Szerintetek melyiket válasszam,azt,aki már hónapok óta tetszik,vagy azt,akinek valószínűleg én tetszek.De az is igaz,hogy nem akarom pont én elrontani a barátságukat?
2019. szept. 14. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdés: tudnál azzal boldog lenni, akinek tetszel vagy mellette is sokat gondolnál a másik lányra? Sokat találkoznál vele vszínűleg.
2019. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Ezen kell elgondolkoznod és meg is van a válaszod.
2019. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet.Köszönöm :)
2019. szept. 14. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerd meg mindkettőt, beszélgess velük, láss többet a személyiségükből. Valószínűleg hamar elmegy a kedved mindegyiktől, de hátha mégse 😊
2019. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!