Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Letilthatott messengeren?

Letilthatott messengeren?

Figyelt kérdés
Volt egy ismerősöm, akivel sajnos megromlott a kapcsolatom és végül letiltott facebookon, de úgy, hogy a profilját se lássan egyáltalán. Viszont ettől még az üzeneteinket eltudtam olvasni, mégha nem is tudtam írni neki. Hosszú hónapokig eltudtam olvasni az üzeneteinket messengeren, viszont most meg újabban nem találom sehol a beszélgetésünket. Amúgy nem hinném, hogy kitörölte volna, ha eddig (majdnem 1 évig) nem foglalkozott vele. Lehet, hogy csak egy időután eltűnik? De a nevét akkor is látnom kéne a messengerben nem?

2019. okt. 10. 09:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az illető törölte magát fb-ról, ilyen egyszerű.
2019. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem törölte magát.
2019. okt. 10. 12:11
 13/14 anonim ***** válasza:

Nezd Meg az archived uxeneteket, vagy a filtered messages.

Lehet, hogy nagy banatodban veletlenul ranyomtal area, hogy archivald az uxeneteket.

Amugy Facebook fura, nalam csak ugy random kuldott friend request-et. Csak neztem amikor lattam, hogy xy elfogadta.

2019. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valaki hozzáfér a fiókodhoz és törölte, vagy te nyomtad el. Más opció kizárt, nem tűnik csak úgy el.
2019. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!