Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha anyám utál, akkor mégis...

Ha anyám utál, akkor mégis miért akarja hogy otthon maradjak?

Figyelt kérdés
Van olyan amikor azt mondja hogy csak felesleg vagyok a nyakukon, és bár már ne laknék itthon, mert csak a baj van velem. Máskor meg azt mondja hogy úgy se tudnék nélküle élni, mert ha elköltöznék tuti meghalnék. Meg bármi kis baja van, akkor már mondja hogy mi lesz velem ha ő meghal. Meg ha beteg, akkor miattam beteg, mert én mindig idegesítem. Azt mondja hogy hálás lehetek neki, mert ő mindent megadott nekem, életem során mi mindent megvett nekem, és megtett értem, és örüljek hogy ha ő még 25 évesen megtűr itthon. Ezek ellenére mégse tudok elszakadni itthonról. Félek a változástól.
2018. szept. 3. 11:15
1 2
 1/16 Kései Sirató ***** válasza:
80%
25 évesen ideje lenne felnőnöd és önállósodnod függetlenül attól, hogy mit mond.
2018. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj bele, hidd el, élvezni fogod a külön életet.

Nem jó ez így, ha mindig csesztetnek otthon.

Anyukáddal is talán jobb lesz a kapcsolat, ha már nem éltek együtt.

2018. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
A kerdesed folosleges. Neked kell eldontened, hol elsz. Masoknak nincs joga megmondani, hogy koltozz ki abbol a hazbol, amit aztan te fogsz orokolni.
2018. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Ezt már párszor megkérdezted!
2018. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Anyád igazat beszél.
2018. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Amúgy sok mindent megcsinálok itthon is, de anyámnak én soha nem vagyok jó semmiben. Inkább ő idegesít engem kb. azóta mióta megszülettem. Ezt csak az érzi aki már átélt ilyet.
2018. szept. 3. 12:52
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mérgező szülő. Vannak ilyenek. Költözz el tőle mielőbb, a saját érdekedben.
2018. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdésedet, hiszen nem ő akarja, hogy otthon maradj, hanem te nem tudsz elszakadni otthonról.

Téged sem értelek, hogy így beszél veled, ilyeneket mond és mégsem költözöl el. Hány éves korodig akarod ezt hallgatni és eljön valaha, hogy nem félsz a változástól? Itt veled a hiba, nőj már fel és vágj bele az önálló életbe, meglátod mennyivel nyugisabb ha senki nem csesztet.

2018. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Lelkiterror. Menekülj
2018. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elköltöznél, nem lenne bűnbak, nem lehetne kinek szemrehányást tenni, nem tudná kin levezetni a frusztrációját. Gondolom egy jó ideje csinálja már ezt, ezért lettél ilyen kis tutyi-mutyi. A sarkadra kell állnod, az az élet rendje, hogy különválj tőle, ne hagyd, hogy elvegye az önbizalmad. Mindent meg fogsz tudni oldani, nyugi.
2018. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!