Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A ti barátaitok, család...

A ti barátaitok, család tagjaitok tudják, hogy gyakorizol?

Figyelt kérdés

Mármint tudják, hogy használod?

Nem érzed cikinek?

Ha nem tudják miért nem?

Nekem a tesóm és az egyik barátnőm tudja, de szerintük ciki és ezért nem is mondom senkinek se :/


2019. okt. 24. 17:48
1 2
 1/13 Lazy Lover ***** válasza:
84%
Igen tudjàk Szerintem nem ciki
2019. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem önmagában nincs semmi ciki a oldalban, sőt, hasznos is tud lenni (elvileg az a célja, csak a trollok elrontják. Ha van valakinek kérdése és azt kiírja, szerintem az sem ciki. A családom nem valószínű, hogy tudja, hogy be vagyok regisztrálva, de az egyik barátnőm tudja, ő is használja.
2019. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Sokan nem is ismerik. Egy barátom tudja, szerinte nem ciki. Jókat nevet azon, hogy miket mesélek neki 😊
2019. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Csak a férjem tudja, nem mintha titkolnám, de más előtt nem jön szóba. Néha felolvasok neki egy-két elmebeteg kérdést, azokon jót nevetünk :)
2019. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Ebből a kérdésből három dolog világosan kiderül számomra.

Egy: erős megfelelési kényszered van (a Gizi meg a Mari szerint ciki, ezért titokban csinálod)

Kettő: gyerek vagy még

Három: tesód is, meg a barinőd is egy idióta.

Kérdezz rá, miért ciki. Garantálom, hogy nem fognak tudni elfogadható választ adni.

2019. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

17 éves vagyok és nem tudom miért találják cikinek, de rá kérdezek.

2019. okt. 24. 18:04
 7/13 anonim ***** válasza:

A feleségem tudja, nem ciki, néha mutatom is neki, hogy melyik kérdésemre milyen válasz jött, mert gyakran szoktam olyan dolgokat ki írni, amiket pl nem tudunk (pl építkezés, felújítás, betegségek témák) , de többek között ezért van ez az oldal.

28F

2019. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én is olyanokat szoktam kiírni, amiket nem tudok, de hát szerintük az is ciki :/

De ezek szerint nem az :)

2019. okt. 24. 18:13
 9/13 anonim ***** válasza:

1-2, Igen a család tudja;

3, Néha igen, mert tudom, lehetne értelmesebb tevékenységet is végeznem helyette.

2019. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyik baratnommel kb egyutt gyakorizunk, es linkeljuk egymasnak a hulye kerdeseket. Meg neha trollkodunk a labfetiseseknek.
2019. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!