Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon sürgős kérdés! Hogyan...

Nagyon sürgős kérdés! Hogyan találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem Justint❤ a legnagyobb Belieber vagyok kb mindent tudok rola a nap 24 orajaban ra gondolok❤ az agyam Justin Bieberrel van kitapetazva mar 8 eve. Szamomra o a tokeletes fiu ugy ahogy van nem tudok mast ugy szeretni mont ot..hidjetel el probaltam :( :/ es nem erdekelnek a hulye utalkozo kommentek azert irom ki a kerdest mert kezdek belebetegednj hogy nem lathatom eloben az en kis muffinomat? Valakonek valami ötlet? Koncertre jelenleg nincs penzem szoval mas megoldas kell. Egyszer gondolkoztam azon hogy elrabolom es fogva tartom a szobamban. 😊 csak sajnos az illegális....😞 pedig soha soha nem engedbem el a kis cukorbogyom 😍😍 legyszi segitsetek nagyon szeretnek vele találkozniii nekem egy ilyen nap tobbet jelentene szinte barminel...😍

2017. febr. 21. 20:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
2017. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
fujj gecc
2017. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Keress fel egy pszichológust mert beteg vagy
2017. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Ez beteges, keress fel szakembert.

Szerintem meg Justin utálatos minden téren, nem értem a rajongást. Na, mindegy.

16/L

2017. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
keress psichológust,ez nem normális,én is nagyon rajongok sok zenészért meg ilyesmikért,de ez beteges amit írtál
2017. febr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ne a pszichologussal jöjjetek nekem -.- hanem valami ertelmes valasszal hogyan kerulhetek a kozelebe az en kis cukorborsomnak...❤ hajjjj
2017. febr. 23. 18:05
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

Pedig neked szakember kell, nem az a lenyalt hajú bohóc...

Várjál, rájöttem! Kamu. :D

2017. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
ez vagy kamu,vagy komolyan gondolsz mindent,márpedig ez esetben pszihológus,mert ez beteges
2017. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu! Ez teljesen komoly..es oke elismerem hogy lehet nem normális az ilyen mértékű rajongás...oké! De arrol senki sem tehet hogy kibe szeret bele mert az érzéseinket nem mi irányítjuk. Sokszor van hogy olyanba szerezetünk bele akibe nem kellene mint pl en Justinba. Es bárhogy probal az ember ellene tenni nem megy ez van
2017. febr. 23. 23:51
 10/27 anonim ***** válasza:
gyenge kamu :D
2017. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!