Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Városon hol lehet meghűzni...

Városon hol lehet meghűzni magadat 2-3 órára még a buszt váro, hogy ne kelljen oénzt költened?

Figyelt kérdés

Eddig mekibe, kávézóba, boltokba jártam, de ez mind rengeteg pénz...

Reggel bejössz a busszal, elintézed fél óra alatt, amit akartál és délben jön cska haza a busz.


Ez megyeszékhely, egy pláza van, de onnan mindenkit elzavar a biztonsgái őr, aki csak üldögél, meg várogat, n is mennek be odább ilyenért. Mert hogy csak a mozisok, meg akik kajálnak ülhetnek le és "milyen szolglátatást akarsz igénybe venni". Az nem számított, hogy utána több tízezeret elköltöttem az üzleetekben, baj, hogy leültem kivágni a kuponokat, meg inni....

Az sem tetszik neki, kha wc-re bemész...


Így meg rengeteg pnézt elköltök, hogy a hidegben fedett helyen legyek, parkhoz is hideg van...


Mekibőlnis egy óra után már kinéznek, vagy még kirábban is, olxankor szoktam venni még valamit. Szerencsére nem minden nap vagyok így, csak ritkán.


2019. nov. 4. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Könyvtár?

Vagy nincs ott egy egyetem, ott annak az aulájában a kutya se szokta nézni, hogy ki, mit csinál.

De a boltokban is lehet csak nézelődni, nem kell költeni.

2019. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtár esetleg? Olvasással addig el tudod ütni az idődet, feltéve, ha szeretsz is olvasni.
2019. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha csak ritkán vagy így, akkor nem értem ezt a nagy problémázást.


Én valahogy nem tudom elképzelni, hogy egy plázában lesnék minden lépésed a biztonsági őrök és elhajtanának.

2019. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hajtsd el a francba azt a biztonsági őrt! Mit csinál, rendőrt hív, hogy van itt valaki aki nem csinált semmit és intézkedést kér?!
2019. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági őr nem küld ki. Én is csomószor várakoztam már plázában.
2019. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De... Innen igen, ez nem a Westend. Volt, hogy be sem mertem menn, inkább látam esefnyővel a Parkban egy fa alatt.


Ráhívta a rendőröket egy hajléltalanra, mert be akart menni wc-re, egy bácsit meg kidobott esőben, hogy nem arra van, hogy várakozzun, ez csak a mozi meg a pláza vendégeinek....


Be sem merek már menni, komolyan. Nyáron a 40 fokban is szemétkedett az emberekkel.


Egy nagyon pici, buszváró van, de az mindog tömve van, meg büdös, leülni nem tudsz. A kinti részen ilyenkor megfagsz már.


Egyetem van, odajártam, de az kisebb mint az általábos iskola, egyszer bemebtem oda, de az kellemetlen, mindenki ismer, dolgozók is, kitaláltam, hogy csak egy ismerősömet várom.


Szerencsére tényleg nem gyakran van...

2019. nov. 4. 20:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy kidobott valakit? Szerintem hozzá se érhet senkihez, ha megtette feljelenteni a vérbe. Találkozód van valakivel 12 és 13 között ott és kész.
2019. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Westendben várakoztam. Egy megyeszékhely plázájában. És akkor se dob ki a biztonsági őr, ha csak ülsz egy padon.
2019. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Itt nincs pad. Vannak ülőhelyek, de oda valóban ki van írva, hogy az "étterem" meg a mozi vendégeinek, de délelőtt nincs is mozi...
2019. nov. 4. 21:24
 10/14 anonim ***** válasza:

Nincs buszváró?

Én általában ott szoktam lenni vagy el megyek sétálni, be megyek csak úgy a boltba és nézelődöm,nem szoktam vásárolni ha nincs rá szükség.

2019. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!