Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Városon hol lehet meghűzni...

Városon hol lehet meghűzni magadat 2-3 órára még a buszt váro, hogy ne kelljen oénzt költened?

Figyelt kérdés

Eddig mekibe, kávézóba, boltokba jártam, de ez mind rengeteg pénz...

Reggel bejössz a busszal, elintézed fél óra alatt, amit akartál és délben jön cska haza a busz.


Ez megyeszékhely, egy pláza van, de onnan mindenkit elzavar a biztonsgái őr, aki csak üldögél, meg várogat, n is mennek be odább ilyenért. Mert hogy csak a mozisok, meg akik kajálnak ülhetnek le és "milyen szolglátatást akarsz igénybe venni". Az nem számított, hogy utána több tízezeret elköltöttem az üzleetekben, baj, hogy leültem kivágni a kuponokat, meg inni....

Az sem tetszik neki, kha wc-re bemész...


Így meg rengeteg pnézt elköltök, hogy a hidegben fedett helyen legyek, parkhoz is hideg van...


Mekibőlnis egy óra után már kinéznek, vagy még kirábban is, olxankor szoktam venni még valamit. Szerencsére nem minden nap vagyok így, csak ritkán.


2019. nov. 4. 19:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg, melyik város melyik plázájáról van szó. Már csak a többiek érdekében is. Ki hallott még ilyet hogy egy biztonsági őr egymaga félelemben tartja a lakosság egy részét. Amely egyébként odajárna a pénzét költeni. Az ilyen helyzet a plázának és az ottani boltoknak se áll érdekében.
2019. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Elég ótvar megyeszékhely és "pláza" lehet.
2019. nov. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy senkinek nem lett elege abból az őrből, ha igaz a sztori. Ha mindenki leszarja, amit mond, nem küldhet ki, ha nem vagy problémás eset. Legközelebb mondd azt, hogy inkább te hívsz rendőrt, zaklatásért.

Amúgy hol van ez?

2019. nov. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezt a plázás dolgot én sem értem. És az egyetem: kit érdekel, hogy ismernek ott? Akkor várhatod ott a buszt? És a Plaza boltokban sem kötelező vásárolni, lehet csak nézegetni
2019. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!