Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veled sokszor előfordul, hogy...

Veled sokszor előfordul, hogy rosszkor hívnak a mobilon és csak sokadik hívásra tudod felvenni annak az illetőnek a hívását?

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze. Buszon, metrón alapból nem veszem fel, nem üvöltözöm. Aki hív, ahelyett, hogy írna (idősebbek főleg), annak várnia kell.
2019. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Pl fürdés,wc közben vagy pénztárnál.

2019. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen helyzetekre gondoltam, fizetsz a pénztárnál, moziban vagy, stb.
2019. nov. 11. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak aki ugyanakkor hiv.


Pl orvosnal vagyok kb 20 perc.

De az illetö 5 percenkent hiv.

Igy neki az 5. hivasara tudnam felvenni.


De a legtöbb ember van olyan intelligens hogy fel ora, ora elteltével hiv ujra amikor nagy valoszinü fel is tudom venni.


Plusz altalaban aki zaklat az meg hiaba is hiv napi 20 szor. Simàn hivastiltasra is teszem ha kell

2019. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően igen. Munkaeszközöm a telefon, sokan keresnek és mellette sokszor van, hogy vezetek, beszélek valakivel, ebédelek, kooperáción vagyok.


Kedvencem, hogy a többség 12:00 és 12:30 között talál meg, miközben kajálnék. Ilyenkor nem veszem fel.


Vagy van beszállítónk, akinek folyton szómenése van, felesleges információkkal, és ha hív akkor 5 percig csörget, majd azonnal újra tárcsáz, még 5 perc majd újra és újra. Az ilyet sosem értem, ha fontos írjon egy SMS-t vagy valami. De az illetőnél tudom előre, hogy nem lesz az.

2019. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Anyósom rendszeresen.Mikor épp ebédelek,fürdök,vagy könyékig dzsuvás a kezem éppen,,és persze a zsebem mélyén van a telefon,akkor hív mindig valami baromsággal.
2019. nov. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!