Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti visszaszóltok, ha boltban,...

Ti visszaszóltok, ha boltban, drogériában, fodrásznál, orvosnál stb. bunkók veletek és megaláznak?

Figyelt kérdés

Legutóbb gyógyszertárban osztott le úgy egy nő, hogy sírva fakadtam majdnem... Az egy dolog, hogy tininek nézek ki, de csak annyit kérdeztem, hogy jó-e már a bankkártyás fizetés (leállás volt az OTP Bank miatt a városban), üvöltözött, meg flegmázott...


Én senkinek nem merek visszaszólni, hagyom magam megalázni és ezel után még a cuccokat is elhozom...


2019. nov. 23. 12:15
1 2
 11/16 Metionin ***** válasza:
76%
Utolsó, pedig vannak ilyenek gyógyszertárban is. Nekem egyszer elkezdett pattogni egy nő hogy miért rágótabletta formában veszem a c vitamint, aztán amikor mondtam hogy azért mert a tablettát nem tudom lenyelni, elkezdett velem flegmázni hogy az ő 3 éves unokája is le tudja nyelni, felnőtt létemre jó életképtelen vagyok ha nekem ez nem megy. Na akkor szépen megköszöntem a kiszolgálást és elmentem máshova c vitamint venni. Másik esetben ugyanebben a gyógyszertárban egy másik nő megkérdezte hogy mit keresek ott olyan korán (éjszakás műszakból mentem épp nyitás után pár perccel) mire mondtam hogy most jövök melóból, a nő meg elkezdett arcoskodni hogy tanulni kellett volna és akkor nem kellene éjszakázni. Köpni nyelni nem tudtam. Amúgy a gyógyszertárból pont órára mentem volna de no para, ilyet akkor sem szólunk be idegennek. Azóta se tudom, hogy az a gyógyszertár direkt gyűjti-e az ilyen bunkókat de nem is voltam ott többször.
2019. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen élményeim és szintén tininek nézek ki. A drága a minimális tiszteletet nem adta meg, holott én nem így bántam vele. Nem szóltam vissza mert kezelés alatt álltam, azaz függtem tőlük, de legszívesebben addig mennék amíg ki nem rúgatom az ilyet.
2019. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hangulatfüggő nálam :D

Velem jobb óvatosnak lenni, mert néha magamat is meglepem, mit hoznak ki egyesek belőlem.

Alapvetően kedves, illedelmes vagyok és bizonyos határig türelmes. Bár kissé antiszoc és csendes. De semmi baj, míg nem bunkózik valaki velem.

Ha viszont valaki rossz kedvemben kostol belém, akkor nem teszi zsebre, amit kap, mert tombolni ugyan nem szoktam, de csendesen is tudok nagyon bunkó és megalázó lenni.

Volt pl a közeli abc-ben egy idegbeteg eladó csaj. Egyszer hozzám is elég faragatlan hangnemben szólt. Erre én direkt fennhaggon, túl kedvesen beszéltem hozzá, szinte bemutatva, hogyan kell a másikkal beszélni. Tehát ez amolyan célzás jellegű "kedvesség" volt. És leesett neki, egyből vissza is vett az arcából. Később már normálisabb volt velem mindig, már előre köszönt is, de néha azért felemelte a hangját, olyankor elég volt egy hangsúlyozottan kedves "köszönöm szépen" gyilkos tekintettel kisérve és egyből elcsendesült : D

Van viszont, akinél pofákat vágok, vagy odacsapom a cuccokat. De az ilyeneket régebbről ismerem és van indokom.

2019. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom a patikus is kevés, ezért meghagyják a tajparasztokat is, akiknek kár volt tanulni, mert "ilyen stílussal akár kapálhatnának is". Idézőjelben a szöveg frappáns válasz lehet, ha valaki a tanulni kellett volna szöveggel jön, vagy szimplán bunkozik.
2019. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
Hát engem is fiatalnak néznek, szívbaj nélkül letegez mindenki, de soha nem volt még csak flegma sem velem senki. Alapból mosolyogva, kedvesen lépek oda az emberekhez, és általában ezt kapom vissza. Van, aki morcos, de az nem az én problémám.
2019. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem igaz, mert én is kedves vagyok, úgy állok mindenkihez. Ez hülyeség. Akkor is kedves vagyok, ha bántanak... Jobb a békesség alapon.


Egyébként ezt hogy akartad bemgyarázni nekem, hogy "beképzelem"??


Igen, a Rossmannos sztorit megírtam ide is. A cég is kapott egy levelet. Ahogy a Facebook és a Youtube oldalukon is megírtam a véleményt. Ami nem csak az enyém, hanem rengeteg másik ember tapasztalata is.


Fura, hogy Budapesten ezt kevésbé tapasztalom, sőt soha, még vidéken inkább, de falun meg... Szerintem Pesten akadnak másnapra 10 jelentkező arra az állásra, ha valaki panaszt tenne. Komolyan a Westendben meglepődtem milyen ledves, vagy legalábbis normális volt mindenki.


Aki nem hiszi, nagyon örülök, hogy vele nem történt ilyen. Másrészt vagy rózsaszín ködben él, vagy csak flegmázni akar, hogy én haluzom be ezt... Wtf? Ilyet értelmes ember ír? Már bocs.


Egyébként igen, nagyon sok köze van annak, hogy tininek néznek, azért engedik meg ezeket. Volt, hogy dohányboltból ki akart zavarni a nő meg, flegmázott,mikor keiderült, hogy 25 leszek, nem győzött bocsánatptt kérni... Meg örüljek, hogy fiatalabbnak nézek ki, meg végigmutogatptt mindent.

Máshol is volt így... Annak van a legnagyobb köze hozzá, bár egy tinivel sincs joguk így beszélni, de sokkal többet meg engednek maguknak egy gyerekkel szemben.

Tudom kedves 10-es, ez is az én hibám,hogy fiatalnak néznek... Meg miért nem koztümben, piros rúzzsal megyek betegen gyógyszertárba.

2019. nov. 23. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!