Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedül vagyok ezzel így?

Egyedül vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szoval az a problema,hogy kb 18 eves lany vagyok, es nincs egyetlen baratom se. Nem vagyok csunya meg semmi, egyetlen problemam h vekony a hangom es ezert nem tudok olyan hangosan beszelni mint masok. Van egy fiatalabb testverem, o is igy van ezzel, es csak egymast ertjuk meg. Lehet azert vagyunk ilyenek, mert tul szoros a kapcsolatunk, es igy masoktol is ilyet varnank el, de csalodunk. Illetve meg annyi, h nem vagyok vmi erdekes ember. Marmint nem tudom elujsagolni az osztalyban h ezt meg azt vettem meg mi tortent velem mert nem tortenik semmi, meg sincs idom pihenni, mert amator szinten sportolok, es van tobb faktom is. Buliban meg sose voltam.(1 hazibuli de azota se hivtak) Mit tehetnek? Egyedul vagyok így ezzel én és a tesóm? Ha beszelgetni is akarnek valakibel, akkor nem igazan reagalnak ra, max akkor ha nem hallottak (mert nem figyelnek plusz mint irtam nem tul erosek a hangszalaim) de melyebb kapcsolatot senki se keres. Send help :(



2019. dec. 21. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Igazából jó helyre jöttél :D Itt az emberek 90% olyan , mint te . Holnapra valszeg már lesz pár üzeneted is . Bár én nem barátkoznék innen .


Annyi szerencséd van hogy a testvéred ott van neked . Másoknak még ez sincs :/

Neked csak 1-2 barátra lenne szükséged . Az iskolában csak van 1-2 ember aki hasonlóan van , mint te .

Járhatnál akár menhelyre önkéteskedni .

Tesóval lehetne menni rendezvényekre . Olyan helyekre menni ami neked is szimpatikus . Aztán ha csinálnád ezeket a dolgokat , idővel biztos találkoznál barátkozós emberekkel .

Vannak lehetőségek , használd ki .


23/F

Sok sikert ! :D

2019. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, igen jönnek a privátok, nem vagyunk egyedül 🙂

Mennénk menhelyre, mert nagyon szeretjük az állatokat, de nekünk sajnos nen lehet. Viszont ebben a városban elvileg csak 1 van, ők pesig nem fogadnak önkénteseket sajnos. De van egy kutya nagyszuleimnel, veke jatszunk mindig valahanyszor ottvagyunk. Jó tudni hogy nem vagyunk egyedül, köszi 😊

2019. dec. 21. 21:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a hangod a probléma. Inkább az, hogy az embereknek nem fontos a barátság, ezért nem tartanak fent ilyen kapcsolatot hosszútávon. Legalábbis én ezt tapasztalom.
2019. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig sokkal jobb, hogy nem a buliban iszod szét az agyad, hanem tanulsz, sportolsz, stb.


Én is inkább magamat fejlesztem, a karrieremen dolgozok ezerrel, emiatt nincs időm barátokra, ismerkedésre, és egyáltalán nem bánom.


Szerintem ne aggódj ilyenek miatt, foglalkozz a fontosabb dolgokkal, a barátok pedig majd jönnek maguktól (ha nem, akkor ez van, nem szabad erőltetni).

2019. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3as,igen ez teljesen igaz. Amint egy kicsit mélyebb téma felé kanyarodnánk, el fordulnak, vahy kinevetnek. Pedig én szívesen elmondanám a véleményem mindenről, és az övéket is meghallgatnám.
2019. dec. 21. 23:10
 6/12 A kérdező kommentje:

3-as,4-es:

Köszi,ezzel megnyugtattatok.

Ezt én is észrevettem, hogy nem keresnek barátokat az emberek, főleg mert már kiépítettek elég fake kapcsolatot ahhoz, hogy menőnek tűnjenek. De semmi értelmes dologról nem képesek beszélgetni.


És az is jó tanács h inkább magamba fektessek, mert a barátság az ilyen szerencse dolog, de azt én irányítom, hogy mennyire vagyok tanult, sportos stb.

Úgyhogy köszi a válaszokat 😌

2019. dec. 21. 23:10
 7/12 A kérdező kommentje:
4es,remélem így lesz, és találok majd barátokat ily módon 🙂
2019. dec. 21. 23:10
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ☺️
2019. dec. 21. 23:11
 9/12 A kérdező kommentje:
Na most láthatjátok h a tesómmal tényleg kB egyformán gondolkozunk. :D
2019. dec. 21. 23:11
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Én egy 29 éves férfi vagyok, átlagos hangszálakkal, inkább hangos vagyok, mint halk, a többi az úgy stimmel. Egyetlen barátom sincs, voltak, de már évek óta nincsenek. Másnak egy napja alatt történik annyi, ami nekem egy héten sem. Egy év kellett hozzá, mire megbeszéltük, de végre az egyik volt kolleganőmmel és a lányával (19) el tudtunk menni valahová, ekkor kicsit valakinek éreztem magam. 2019-ben ennyi volt az összes barátokkal kapcsolatos élményem.

Egyébként pedig elment a hétvége, mi újság, semmi különös, nem történt semmi, aztán ennyi, sosem voltam valami érdekfeszítő. Szeretek és lehet velem beszélgetni, de nehezen találom meg a beszélgetőpartnerem, sőt sokszor inkább csak kezdeményezni nehéz. Ha ezen túljutunk, akkor elindul egy beszélgetés és ezen a szinten megragad, senkivel nem tudok barátságokat kialakítani. Hol laksz? Privátban is írhatsz.

Volt osztálytársam, akinek szerintem pont ugyanolyan lehet a hangja, mint a tiéd, szerintem vele voltam a legjobban. Ma már nem beszélünk, viszont ha éppen összefutnánk, szerintem nem mennénk el szó nélkül egymás mellett, nem vagyunk rosszban sem. Személyesen értettem mit mondott és nem zavart a hangja, telefonban volt, hogy próbáltam kitalálni, mit mondhatott, de később már ezzel sem volt gond.

Egyébként mennyi az a kb. 18 év? Nem tudod mikor születtél? :D

2019. dec. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!