Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem merem ismerősnek jelölni...

Nem merem ismerősnek jelölni a crush-omat. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
van egy lágy aki tetszik, de még semmit nem beszéltünk, mert más osztályba jár. én 17 vagyok, ő 16 és fél. van pár közös ismerősünk, de nem merem ismerősnek jelölni, mert félek ,hogy a töbiek abba is belekötnének, meg talán Ő is, mert még alig ismerem.
2019. dec. 22. 10:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok, azt a maradék kis morzsa önbizalmamat is leromboltátok. Köszi :) Nem elég, hogy folyton csesztetnek, mindenbe belekötnek, már talán beszélni is elfelejtetem, mert nem emrek megszólalni közöttük. Lányokkal jóban vagyok, de ha a közelébe is megyek egynek, már azzal jönnek a srácok, hogy na, Tibikének megjöttek a fiús hajlamai.
2019. dec. 22. 11:34
 12/17 anonim ***** válasza:
Amíg nem tanulod ezt meg kezelni vagy leszarni, addig mindig alá fogod rendelni másoknak. Ebben itt sem fognak tudni segíteni, mert ez a te személyiségbeli "állapotod", amire csak te lehetsz hatással. Hiába mondja bárki, hogy állj a sarkadra és szólj vissza, ha nem mersz megszólalni. Hiába mondja itt bárki, hogy verd pofán azt aki elnyom, ha nem mersz lépni. Ha te lehajtott fejjel és áldozatként éled le az iskolás éveket, akkor ez lesz a sorsod, amíg ott vagy.
2019. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De mégsem lehet. ha engem ütnek, az normális, de ha engem 100 szor megütnek, és arra egy ütéssel válaszolok, már rámszállt az összes tanár, és elmebetegként kezelnek. Volt már ilyen 7.ben Kigáncsolt egy gyerek, sé elkezdett rugdosni. amikor megfogtam a lábát és kirántottam alóla, akkor a tanárok úgy fogtak le, mintha közveszélyes bűnöző lennék. Anyám fel is jelentette azt a három tanár, mert nem avatkoztak közbe, amikor engem vertek. Ez mindig is így volt. Így is lesz :( Ha leszarom és nem válaszolok, akkor meg én vagoyk a hülye, mindenki körám áll, hogy ez megbolondult, ha meg válaszolok, akkor meg nekemjönnek, és kezdődik az egész előről.
2019. dec. 22. 11:44
 14/17 anonim ***** válasza:

És hol van a tanár, amikor téged ütnek százszor? Vagy az igazgató, vagy a rendőrség. Nem igaz, hogy nem lehet senkinek szólni, mert akkor még rosszabb lesz. Akkor megint szólsz, és ha te leszel a spicli és ezért kapsz, akkor majd ezért is szólsz.

Ha senki nem tud a problémáról és némán tűrsz, akkor marad minden. Vagy pedig iskolaváltásra lenne szükséged.


(ez a különbség az USA és Mo. között, mert itt szóban sem lehet a konfliktust rendezni, ott meg mindenki a barátod lesz amikor előveszed az AR-15-öst).

2019. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De mindehol ez megy. Mindig ez van. Az erőszakos, durva gyereknek mindent elnéznek. ha flegmán válaszol, vagy szar a tanár fejére, akkor jólvan nem baj, vagy csak ejnyebejnye. De ha én, akkor hát csoda, hogy az iskolában maradhatok. Mégegy sztori. Folyosún a tarkómra csaptak, kilökték a kezemből a könyvet, kigáncsoltak, és amikor a gáncsolás után felkeltem ,meglöktem azt aki kignácsolt, és közben röhögött, (de csak egyszer) mondtam, hogy "Nomális vagy?" ez neked a vicc? Akkor meg már egy tanár le is fogott. Vagy ha nem a tanár, akkor a gyerekek. És úgy állítanak be, hogy mintha én terrorizálnám a többieket.
2019. dec. 22. 11:55
 16/17 anonim ***** válasza:
Pszichológus és iskolaváltás, ennyit tudok javasolni. Több választ már nem írok, felesleges.
2019. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát ebből tényleg iskolaváltás lesz. Szokás szerint ültem a psichológusnál, aki, az eszem megáll, megkérdezte, hogy miért támadtam már egy társamra. Mondom neki, hogy ha egy meglökés, amitől még el sem esett, az támadás, akkor ha kigáncsolnak, és megreped a csuklóporcom, aztán még rugdosnak is, az mi? Olyan hülyének néztek! (ők) Anyám intézkedett, és jogos önvédelem volt részemről, de a többiek meg még egy intőt sem kaptak. Majd este hazafele megjárják, ha mégegy ilyen történik. Na mindegy. Hát ez a helyzet itt. Egyébként nagyon is készen állok egy ÚJBÓLI kapcsolatra. Ő lenne a 3. csajom, csak legyek vele kettesben.
2019. dec. 22. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!