Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak itt a gyakorin olyan...

Vannak itt a gyakorin olyan emberek, akik személyesen is ismerik egymást?

Figyelt kérdés
Vagy csak úgy írogatunk, aztán azt sem tudjuk kinek? Lehet, hogy épp egy jó ismerősünket sértjük meg.
2019. dec. 30. 16:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy lepontozást kap az ember, csak mert leír valamit ami tény... :D
2019. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vannak? Huha. Most akkor lebuktam. Bár van itt egy akit meg akarok hódítani egy BMW-vel. Jövőre meglesz.
2019. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer találkoztam innen valakivel (bár ezt elég haamr meg is bántam :D). Meg még volt pár emberke, akikkel majdnem eljutottunk a találkozásig, de végül sajnos nem lett belőle semmi.

Illetve vannak ismerőseim, akikről tudom (vagy legalábbis erősen sejtem), hogy regisztrálva vannak, de nem tudjuk egymás felhasználónevét. Néha amúgy elgondolkodom rajta, lehet, az előző válaszomban épp az egyik tanáromat küldtem el a qrva anyjába, vagy fordítva. Ki tudja :D

2019. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen. Én például múltkor a lakótársamnak segítettem pénzügyekkel kapcsolatban. Utána ő ezt elmondta, hogy mennnyire jó a gyik és a leghasznosabb válaszokat itt kapja. Persze nem szóltam, hogy én voltam. Micsoda véletlen. Mennyi lehet még. :D
2019. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 mikeXxX ***** válasza:
KB 10 Embert ismertem meg itt akivel találkoztam is. 40f
2020. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!