Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azok szerint akik fodrászhoz...

Azok szerint akik fodrászhoz járnak ciki az hogyha valakinek otthon vágják a haját?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Azért mert fodrászhoz jàrok még nem váltam ilyen értelemben sznobbá! :D
2020. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mondjuk más kérdés, hogy azon kívül, hogy géppel letolják valaki fejét mennyire tud normális frizurát kreálni egy amatőr
2020. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi hajat tudok vágni, rendesen átmenetesen meg ahogy kell, pedig amatőr vagyok, tehát a férfi családtagoknak én szoktam vágni. Női hajat még nem próbaltam másnak, csak magamnam, de akkor is csak 1-2 cm-t a végéből
2020. jan. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Én néha bekattanok és nem tudom kivárni az 1-2 hétet, még időpontot kaphatok a fodrászomtól, így párom segít levágni. Például tegnap is így történt. Levágtunk 5cm-t a végéből mert az ünnepek alatt nagyon sokat formáztam, hajlakkoztam a hajam és szalma lett.
2020. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hát mi a haverjainkkal egymásnak vágjuk, meg a srácok 80% -a sztem otthon megoldja

meg van egy srác, aki ilyen gépész suliba jár, ő vett egy elég jó hajvágót és begyakorolta, sok srácnak levágja ingyen gyakorlás miatt.

én nem ítélem el, de sztem inkább az idősebb férfiak és a lányok, nők járnak fodrászhoz

2020. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sokáig magamnak vágtam a hajam. Ennek két oka volt. Egyik, hogy a korábbi fodrászomtól elég messzire költöztünk, meg nem is volt túl ügyes. Másik, hogy költözés után csak ilyen gyorsfodrászokhoz tudtam eljárni. Amit ott művelnek, azt én is tudtam otthon produkálni, töredék áron.


Aztán változott a munkaköröm, több időm lett, és találtam egy fiatalos fodrászszalont a közelben. Első alkalommal a srác 50 percet dolgozott rajta, pedig nem hosszú a hajam :) Az eredményen erőswn meglátszott, hogy ő érti is, amit csinál. Azóta csak hozzá járok.


Szerintem nem ciki otthon vágni a hajadat, ha neked tetszik az eredmény.


Inkább azon szoktam mosolyogni magamban (nem kinevetni :)), amikor jellemzően 35-40 feletti nők elmennek fodrászhoz, akik olyan frizurát rittyentenek, amin egyrészt látszik, hogy tök mesterkélt, másrészt nagyon nem illik a viselőjéhez. Idősebb fodrászoktól szoktam ilyet látni. Aztán az első hajmosás után rosszabbul néz ki, mint fodrászkodás előtt.

2020. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2020. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. Most jelenleg nincs a környezetemben olyan barát, barátnő, aki levágná a hajam, ezért járok fodrászhoz.
2020. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én mindig nullással tolom le itthon a hajam. Szép is lenne, ha emiatt fodrászhoz járnék. Én is megtudom csinálni magamnak itthon. Kb 5-10 perc.

Az még szebb lenne, ha emiatt szégyenkeznem kéne azok előtt, akik fodréászhoz járnak és fazonjuk/frizurájuk van.

Nem is értem :D

2020. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fodrászhoz járok havonta vagy kéthavonta, de én vágom a párom haját.

Teszek rá ki hol vágatja a haját, csak ne hagyjon szanaszét hajcsomókat :D

2020. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!