Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek, ha minden egyes...

Szerintetek, ha minden egyes alkalommal, ha bemegyek az Auchanba, jön sorról sorra utánam a biztonsági őr, meg bele az arcomba, meg másnak mondja, hogy tolvaj vagyok?

Figyelt kérdés

Kikérem magamnak, nem is figyelem, de ha tőlem 1 méterre csinálja, meg megindul és ott a nyakamban...


Kikérem magamnak, soha nem loptam semmit. De t{bbet be nem teszem a lábam, ez van közel, egy italért szoktam bemenni...


2020. jan. 14. 20:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én nem vettem akkor fel ezt.
2020. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De nagyon durva, én nem tudom, de ha eladni akarnak valamit, akkor az a minimum, higy a pénzedért nem rágalmaznak illetve aláznak meg... Szerintem külföldön ezért repülne az illető.
2020. jan. 14. 21:51
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak ilyen élményeim.

A legdurvább viszont tavaly volt. Bementem egy szupermarketbe, egy termékért, nem volt így egy kisebb ívet leírva kijöttem. A bejáratnál egy rettentően mogorva, kétméteres maffiózónak kinéző semmilyen megkülönbözető jelzést nem viselő fickó elállta az utamat. Én mosolyogtam rá, azt hittem tarhálni akar. Erre "mutassa a táskáját". Elnézést??? bunkó stílusban folytatta.

Mondtam neki, hogy mit képzel hogyan beszél, de megmutattam. Semmi bocsánatkérés, kb. fintorogva bámult.

Mondom neki, hogy ja velem könnyű könnyű kötekedni (167 cm-es nő vagyok, csak rám kell nézni). Erre még beszólt valamit, hogy gyanúsan nézek ki vagy hasonlót. A vicc az, hogy mellettem ment el egy banda, azokhoz egy szót sem mert szólni.


Szerintem mindig kinézik akikről lerí, hogy a legkevesebb probléma sem lehet velük és azokat csesztetik.

2020. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, dettó... A cigánybanda (nekik nem sértés, nekem miért legyen az) megebédel a pénztárig az egész család, azoknak nem szól...


Ja, gyanús... Én komolyan nem értem, az 5 éves gyerek is bemehet a boltba... Akkor legalább indokolná meg...


16 éves voltam, mikor a Tescóban egy arckrémből fizetés után nem vették ki a fém lopásjelzőt, besipilt... Emlékszem, hogy ordibált velem, nekiállt cibálni és nem hitte el, hogy a GAR 3in1 a számlán az a Garnier arckrém... Ezek után nem dobom ki a blokkot sosem, ha akkor azt tettem volna, jöhettek volna szüleim a fogdába értem (egy kiscsaj volt ott 2 napot ugyanezért mostanában), pedig kifizettem. Én szerintem fiatalnak nézek ki és lehet kioktatni, meg beszólogatni, mert kerek az arca és kislánynak néz ki...


Szánalom,komolyan azt már nem is várom, hogy segítsenek, de hogy bántsanak is...

2020. jan. 14. 22:51
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
63% Utálom az energiaitalt, de konkrétan neked mi a f-sz bajod van? Az inkább a suttyóság, hogy belekötsz ok nélkül valakibe. Gondolom még szotyit is köpködsz a monitorra ilyenkor.
2020. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha indokolatlanul rágalmaznak meg lehet feljelentést tenni. Külföldön ez gyakori ezért vigyáznak a biztonságiőrök és csak akkor szólnak mikor 100%-ig biztosak. Itthon nem tudom hogy mennyit pénzt adnak ezért, lehet hogy keveset és ég ügyvéd el se vállalja. Javítsatok ki ha tévedek.

De az üzletben egy panaszt én mindenféleképpen tennék. Az üzlet vezetője biztos nem örülne hogyha megtudná hogy azért esik el egy törzsvásárlótól (de még ha nem vagy az akkor is), mert egy biztonsági őr indokolatlanul rágalmazza őket. Még jó hogy minden be van kamerázva, így be is tudjátok bizonyítani.

2020. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
jó nagy kamu! be sem megy a biztonsági őr a vásárlótérbe! a pénztárak előtt kóricálnak.
2020. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!