Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lesz a vége? Egy biztonsági...

Mi lesz a vége? Egy biztonsági kamera azt mutatja, hogy elemeltem egy boltban egy árut és azt eltettem. Valójában volt nálam egy saját tulajdonú tárgy, amit a táskába raktam csak a kamerafelvételen nem lehet ezt kivenni.

Figyelt kérdés
Feljelentettek lopásert pedig nem tettem. Ez már 3 napja volt. én a rendőrségen elmondtam az eredeti verziót, ami igaz is, de még a rendőrséghez nem érkezett be a felvétel. Attól félek, hogy a felvétel nem engem fog alátámasztani. Egyáltalán meddig tartanak meg egy felvételt. én a 2 napra rá láttam. Meg lehet még? Mi lehet vége. Tényleg ártatlan vagyok, csak sehogy nem tudom bizonyítani. Az áru osszege 2000 Ft.

#ártatlan tolvaj
2018. jan. 26. 11:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Folytatásként lehet játszani a termék sorozat/gyári számával, gyártási idejével.

De ha megvan a blokk mégjobb.

2018. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%

"Egy biztonsági kamera azt mutatja, hogy elemeltem egy boltban egy árut és azt eltettem."


Akkor az úgy is volt. Ha meg nem úgy volt, akkor nem azt mutatja a kamera. 2000ft-20000ft vagy 200000 mindegy, mert nincs értékhatár már.

2018. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Nekik kell bizonyítani, hogy loptál, és nem neked, hogy nem. Ha a kamerafelvétel egyértelműen alátámasztja az ő állításukat, akkor nem sok lehetőséged marad. Helyszínen megfogtak egyébként?
2018. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Eddig a kamera felvételéről folyt a csevej. A bűnjel megvan? Az áruházi terméket megtalálták nálad? Mert ha igen, akkor elvetted. Ha nem, akkor van esélyed kimagyarázni.
2018. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem tettem el, csak a ksárba raktam a nálam lévő tárgyat ( egy játék volt a gyerem hozta be, ) aztán azt a táskámba raktam. Amikor a táskámba raktam nem látszott hogy mi, csak előtte amikor a bevásárlókocsiba, akkor körvonalakban, és ezt mondták egy árura, aminek a pultja előtt nézelődtem, és azt is megnéztem, hogy mi van az árura írva, de a játék a kezemben volt, és beleraktam a kocsiba, hogy ne lássa a gyerek mert hisztizett. nem kaptak el, 2 nap múlva mutatták a kamerán. és a szalagra a pénztárnál már nem tettem az árut, hiszen nem is volt .igazából csak egy kamerafelvételvan . az egyiken egyáltalán nem vehető ki a tárgy, a másikon körvonalakban.De nem látszódott, hogy egy játék.
2018. jan. 26. 13:10
 6/26 A kérdező kommentje:
örültem volna, ha azonnal szólnak, mert akkor kiderül, hogy raktam el semmilyen árut
2018. jan. 26. 13:11
 7/26 anonim ***** válasza:
20%

Figyelj, nyilván loptál, nem kell a hülye kamuduma, hiszen ott van a felvételen.


Ha viszont tényleg a saját dolgod volt, akkor bizonyítsd be! Tudod, aki állít, az bizonyít.


Amúgy lesz tárgyalásod, meg ejnye-bejnye, de legalább leszoksz a lopkodásról.

2018. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%

KIK szólnak?


Ha van nálad bármi, azt EÉŐTTE megmutatod a biztiőrnek aki lematricázza neked.

Mivel nem tudod bizonyítani, hogy az eleve nálad volt, így jártál.

2018. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A rendőrségen azt mondták, hogy 50000 ft a határ, tehát szabálysértés. csak az a baj, hogy tényleg nem tettem, csak könnyebb az ellenkezőjét bizonyítani. Meddig őriznek meg egy felvételt, ha még a 2. napon nem volt lementve. és a 3. nap délelőttjén sem még
2018. jan. 26. 13:13
 10/26 A kérdező kommentje:
nem kamu a duma. Volt egy játék a kezemben. Odanyúltam az áruhoz, megnéztem, de enm vettem el, hanem a játékot raktam a gyerek szeme elől a kocsiba, csak a kamerán nem látszik ennyire eggyértelműen. ugyanazzal a kezemmel, tehát olyan, mintha a terméket raktam volna.
2018. jan. 26. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!