Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szabályos-e hogy egy biztonság...

Szabályos-e hogy egy biztonsági őr egy áruházban (mindenféle ok nélkül, rutinellenőrzés során) belenézzen a táskámba, és úgy kezeljen, mintha egy utolsó tolvaj lennék?

Figyelt kérdés

Budapest, Profi a biztonsági őr mindig(naponta) amikor jönnék ki az üzletből megállít, hogy ellenőrizni szeretné a pénztárosokat hogy lopnak-e. elkéri a blokkomat és belenéz a táskámba. mindenki eközben úgy néz rám mintha loptam volna, pedig nem, és ez engem nagyon felháborít. legközelebb hagyhatom-e ugyanezt vagy mit tegyek?!

ui: semmi furcsa dolgot nem csinálok, semmi okot nem adok rá, nem öltözködök se kihívóan se feltűnően egy tipikus átlag ember

előre is köszönöm:15 éves lány


2009. júl. 21. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj ha megállít legközelebb szólj,hogy vonuljatok félre az erre használt helységbe,és ne feledd nem nyúlhat a táskádba és egyéb személyes holmidhoz!Ha tényleg mindennap megállít akkor nyugodtan szólj az üzletvezetőnek ő majd helyrerakja.
2009. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a párom biztonsági őr egy üzletben, bár ő nem szokott ilyet csinálni, de a szabályok között ott szerepel, hogy joga van rutin ellenőrzéseket végezni...ilyenkor megkéri, h nyisd ki a táskád és belenéz, esetleg megkérhet rá, h pakolj ki belőle...főleg butikokban,ruhaboltokban szokás ezt csinálni...a párom egy élelmiszerüzletben biztőr, ott nem szükséges.

Ő tényleg nem nyúlkálhat a holmidhoz, de megkérhet rá, h mutasd meg, pakold ki. Nyugi, nem csak veled teszi ezt meg, hanem naponta több emberrel is, és őt is ellenőrzik...ha nem csinálná, lehet, h az állásával játszana, mert valahol kimondottan megkövetelik tőle.

2009. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

van, amikor pont úgy jön ki a lépés hogy egy nap 2x-3x is ott kell vásárolnom.kicsit zavar ez a mindig pont nálam levő szúrópróba

tudom hogy csak 10 perc max, de amikor rohanok edzésre akkor pont nincs időm ilyenekre. ő az állásával játszik, én meg a testi épségemmel mert az edző nagyon ki tud akadni ha elkésünk :S

2009. júl. 22. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:
második vagyok....naponta 2x-3x is kifog téged ez a biztonsági őr? az viszont nem normális...nem kérdezted még meg tőle, miért állít meg téged folyamatosan? mert az oké, h 1x-2x kijön rá a lépés, de hogy mindig... lehet tetszel neki de nem meri megmondani,ezért inkább megállítgat :D
2009. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a biztonsági őr egy pedofil! Nyilván mindig véletlenül PONT téged választ ki.
2009. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!