Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnėk beilleszkedni a...

Hogyan tudnėk beilleszkedni a mindennapi ėletbe?

Figyelt kérdés

Vadállat Jhonny nėven ismernek. De kezdjük az elejėn.

Nem volt pėnzem ės külfölre mentem 10 ėve dolgozni. "Kezdetben egy olajfúrótorony őríztem a semmi közepėn fehėroroszországban ,ahol egyetlen kapcsolatom a civilizációva Szergely kollėgám volt akivel bementünk a faluba hetente ėlelemėrt ės ellátmányėt.

Kėsőbb egy kamionos cėgnėl dolgoztam le 5 ėvet.

Ott se nagyon volt hazajárkálás,(max havonta 2 havonta), A-ból B-be C-ből D-be szállítottam az árúkat orosz Sms-instrukciókkal.

Nem nagyon kellett kommunikálnom a külvilággal.

Teltek a napok nėha egy kėt kollegával ha beszėlgettem pár mondatot.

Szabadidőmben olvastam műveket ,tudományos felfedezėseket ,kockultam vagy filmet nėztem laptopon.


Elteltek az ėvek és azt vettem ėszre hogy teljesen antiszociális lettem.

Külsöm ugyan nem züllött le mert szinten próbálom tartani magam.

De mikor beszėlgetek valakivel ėrdekesen nėznek rám az emberek. Nem tudnak hova rakni.

Hogyan lehet visszailleszkedni a társadalomba?

Hogyan lehetek türelmesebb az emberekkel?

Az a baj hogy szókimondó vagyok ės minden az arcomra van írva.


De szeretnėk már rendes ėletet olyat ahol reggel elmegyek este hazajövök a munkából.


Pėldául állásinterjúkon sem voltam 10 ėve nem is írtam azóta önėletrajzot.


Lehet sokaknak ez meglepő de ezekėrt a munkakörökėrt nem tolongtak az emberek.

Így nem volt rá szüksėg..

Pėnzt utalták, ėn dolgoztam önallóan mint a remete.


Viszont ennek eredmėnyekėpp azt vettem ėszre magamon ,hogy ėrzėkenyebb vagyok a beszólogatásra a cseszegetėsre, a konfliktusokra. Ezeket agresszívan tolerálom,,



De belül jobban megvisel napokig pörgök rajta.



2020. jan. 16. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
:(
2020. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott leragadtam hogy Vadállat Jhonny. 5 perce ezen vihogok.
2020. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ha tetszeni akarunk a nagyúri társaságban, bele kell törődnünk abba, hogy sok mindenre, amit tudunk, oktatni hagyjuk magunkat olyanoktól, akik nem tudják."

Nicolas Chamfort


Neked ennél kicsit könnyebb dolgod lesz :-)

2020. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Tenyleg nincs eleted ha ilyen sztorik kitalalasan agyalsz estenkent. De ha legalabb vicces lenne vagy valami...jelentve.
2020. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne kötekedj már a kérdezővel!
2020. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"De mi ebben a hihetetlen??


A becenevet az oroszok ragasztották rám. Humoros kedvükbe voltak.


Nem a fúrótoronyon tetejėn kapaszkodva laktam ,volt rendes szállás,,(kb mint egy modernizált tanya) ingyen volt a fűtės meg a villany minden dízellel működött. (Nagy Dízel generátor termelte az áramot a hálozatba)


Őrízni kellett azt a sok felszerelėst a lezárt kutfejet.

A kutya se jart arra ,csak a helyiek jöttek nėha barterozni üzemanyagot az autóikba.


"De amúgy pont erről beszėltem mikor azt mondom ha ezeket elmondom valahol furcsán nėznek rám az emberek.

(Legyintenek, mondván ez bolond)..

Mintha azt mondanám ,felmentünk a holdra ės fociztunk a holdkövekkel...

2020. jan. 16. 22:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Oké, nekem is vicces egy kicsit és filmbeillő, de megpróbálok komoly lenni! :D


Egyedül voltál, nem kellett senkihez alkalmazkodnod, szóval szimplán egyenesebb és nyersebb lettél. Szerintem ez nem feltétlenül gond, de tény, hogy kevesen díjazzák. A dolog előnye, hogy így nem fognak köréd gyűlni az érdekemberek. Kicsit hasonló vagyok. Kerülhettem volna jó pár társaságban középpontba, lehettem volna népszerű, de nem akartam megjátszani magam és hasonlók, szóval általában egy kicsit kívülálló lettem.


A dolgokba szerintem rázódj bele. Nem tudom, hogy mit csinálsz és hogy élsz most, de a saját életedbe lőj be egy rendszert. Ha egyedül élsz és nem melózol semmit, akkor állíts be egy ébresztőt mindig fix időpontra és még egyet, rá 20 percre, amikor nekiállsz csinálni valamit. Vegyél egy kis füzetet, írd fel bele a napokat és a céljaid. Pl. hétfőn felkelsz és megírsz egy önéletrajzot, addig nem csinálsz mást. Igazából ennyi.


Amúgy ezekhez a melókhoz mennyire kell a nyelvtudás? A semmi közepén szívesen őröznék bármit... :D

2020. jan. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendes válaszod.

Nyelvvizga nem szüksėges hozzá ,de nem árt azėrt ha meg tudod ėrtetni magad az emberekkel. Ketten mentünk ki egy haverral ő jobban beszėlt mint ėn. Ugyhogy ragadt rám azėrt a nyelvtudás. Kėsőbb ő elment mert talált egy jobb álláslehetősėget. Ugyhogy a kėnyszer nagy úr ,magam maradtam makognom kellett valamit.

Orosz Ėszt Lett Litván Ukrán Belerusz meg arra a tėrsėgiek mind orosz nyelven beszėl.

Egyszerűbbek az emberek keleten. Míg nyugaton inkább anyagiasak.


(Lehet hogy filmbeillőnek tűnik..)

tudom nem szokványos.

Fiatal koromban ėn is dolgoztam üzememben gyárban. Utáltam hogy kikezdenek az emberek a hátammögött ės a főnök nėzi minden lėpėsem esetleg üvölt velem.

Nekem az volt a cėl hogy ebből mielőbb kiszálljak.

Csakhogy ezėrt ezt az árat kellett fizetnem. Így hogy antiszoc lettem.


Gondolok ,most arra ha pl elmennėk egy ilyen gyárba kivágnám a főnököm az ablakon ha az kiabálna vagy szemtelenkedne velem.


Viszont hiányzik az az ėlet hogy minden nap ott honvagyok.Otthon alszok teszek veszek. Mert most ha hazaesek kb elintėzem pár nap alatt ami elmaradt ės megyek vissza hetekre egy kamionban lakni.

De az nem egy egyszerű dolog mert 3 nėgyzetmėter helyen kell ellenni hetekig. Valahol a sátrazás ės a lakókocsizás mesgyėlyėn kell a dolgot elkėpzelni. 2x nem kelek fel ugyanazon a helyen. Csak megyek megyek megyek..

Jó az utazás sokan szeretnek utazni de hosszú távon elvesziti varázsát a dolog.

Ha mindíg küldenek nem magadtól mėsz nem olyan jó.

2020. jan. 17. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!