Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy lány buli után maraszta...

Ha egy lány buli után marasztalna hogy maradjak ott éjszakára aludjak ott az akart (volna) valamit?

Figyelt kérdés

Egy lány meghívott a házibulijára el is mentem, de 22h körül felálltam mondtam az utolsó buszt még el akarom kapni. Erre ő hogy ne menjek még, mondom de megyek mert elmegy az utolsó busz. Ne foglalkozzak a busszal aludjak csak nyugodtan ott náluk. Hát nem aludtam eljöttem mégis.

Akart volna valamit tőlem?


2020. jan. 21. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen, akart volna.
2020. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Valószínű akart volna, majd legközelebb.
2020. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meleg vagy?
2020. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy, 13?
2020. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ott kellett volna maradni és kiderült volna.

Ha más is maradt volna akkor esélyes, hogy tényleg csak jó fej volt ha csak te maradtál volna akkor lehet akart volna valamit. De most ne legyél már ekkora nyomorék, hogy most meg azt hiszed, hogy te vagy az élet császára, hogy rád akart ugorni a csaj.


Nálunk simán volt olyan hogy másnap hajnalig tartott a "buli". Elkártyáztunk, zenét hallgattunk volt hogy csak az utcán flangáltunk és nem ilyesmin gondolkoztunk, hogy ki miért engedte, hogy nála maradjunk reggelig.

2020. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ebből még nem lehet megmondani biztosra hogy akart e valamit tőled. Lehet hogy csak kedves akart lenni. Én nőként mondom ezt, egy havernak kedvességből simán felajánlanám hogy aludjon nálunk ha még látom rajta hogy maradna, csak a busz miatt indulna.
2020. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már mindegy.
2020. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb poénból mondd azt hogy mindjárt bezár a bolt ahol lehet óvszert kapni - egyből kiderül mizu :D
2020. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem lesz legközelebb, azóta a csaj levegőnek néz ha meglát úgy megy el mellettem rám se néz.
2020. jan. 22. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!