Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lépek folyton félre?

Miért lépek folyton félre?

Figyelt kérdés

Sziasztok tudom jon a megkovezes.

24eves ferfi vagyok, 1eve van baratnom aki nagyon jo hozzam,es tenyleg szeretem ot.

De neha kb havonta 1x egy buli a haverokkal es nem birom megallni, h ne szedjek fel valami edes es bujos lanyt aki arra a hetvegere velem van.

Most hetvegen is ez volt..

Pedig mindig megbanon es megigerem magamnak,hogy eleg.

Szoval most hetvegen is volt egy edes 19eves lany, aki bujt hozzam es olyan szeretni valo volt.

Elore tisztaztuk,hogy csak szex es nem lesz szerelem, azt mondta okes.

Aztan nagyon jol dumaltam vele, este filmezes es pizza, aztan az agyban is kivalo volt, dicserte a testem en is az ovet, kenyztettem ot negyed oran at, o is engem aztan az aktus is nagyon jo volt.

Masnap haza ment ruhakert de este meselte mit szeret enni,en azt kozben megrendeltem, mirre vissza jott hozott nekem egy kb 17ezres parfumot(blokkal,hogy ha nem jon be vigyem vissza) meseltem,hogy ez a kedvencem.

Szoval ez kicsit tovabb ment mint altalaban...

Nagyon szeretem a baratnom,de ez a csaj is irogat es nem hiszem,hogy erzek valamit de megis gondolok ra..

Mit tegyek? Nincs pofam letiltani es nem is akarom..

De kedvelni sem akarom..

Csajom 2nap mulva jon haza(Apolono Nemetben 2hetes turnusok).

Felek megerzi, es nem birnam ki nelkule,szeretem ot komolyan es a csaladjat is.

O a nagy szerelem nekem.

Tudom egy rohadek vagyok,de olyan jo erzes "horgaszni,becserkeszni" es, hogy egy idegen no koltott ram, hogy elvezte az idot velem,lenyelte, bujt hozzam, dicsert folyton.


Ki jart mar igy? Na pont ezert nem akarok szeretot mert az csak megbolygatja az erzelmeim es az rontja a kapcsolatom.



#kaland #Money #csak alkalom #csak pina #csak osszebujas #semmi mas
2020. jan. 23. 13:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Most dícséri a testedet, de 20-30 év múlva nem biztos, hogy így lesz a kis tinikkel. Akkor aztán nézheted, trottyos gatyában egyedül sétáltatod a tacskódat, vagy ülsz a macskával a tv előtt, mert ha ilyen ember maradsz, nem sok nő fog megmaradni melletted. fennáll az is, hogy a sok szék közt sggre ülsz.

volt egy srác, akit eléggé tudtam volna szeretni, de mivel tisztában voltam vele, hogy minden hétvégén más csaj után bolondul, homlokon csóloktam, és mosolyogva kitettem. pedig ő amúgy tényleg rendes, értékes ember, de én ezzel nem bírtam volna együtt élni.

2020. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd ellőbb-utóbb rájön majd és lehet, hogy szakítani fog majd veled. Akkor majd nézhetsz. Barátnőd vagy a szeretőid fontosabbak neked? Így fojtatod egyedül leszel majd életed végére!
2020. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"O a nagy szerelem nekem."


Ezt a narcisztikus p*cst, de azért a fél várossal félrekefél, mikor külföldön van. :) Eredj már te majom és sajnáltasd magad inkább egy korhadó fának.

2020. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A komentelők csak csajok amugy?
2020. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20%
jól teszed! bár nekem lenne minden héten másik nőm!-de nekem csak Marok Marcsa jut!
2020. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
78%

14# igen, a magam részéről nő vagyok. Nincsenek kitömött lufi melleim, de cserébe van agyam és bizony elég gyakran gondolkodásra használom.

15# és a többiek, akik irigylik a kérdező hozzáállását, életmódját: elég sok, több mint 7,5 milliárd ember van a Földön. Ha nem sikerül találni valakit, főleg olyant, akivel az ember el tudja képzelni az életet, nem csak a következő 1 hetet, akkor sajnálattal kell közölnöm, hogy nagy valószínűséggel veletek van a baj, és talán nem a közel 8 milliárdnyi mindenkivel.

2020. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#16

Kedves Barátom!

Hiába szeretnék én igaz összinte szerelmet ,ha még nem találtam meg.

Nekem még nem volt senkim azért mert még nem voltam összintén szerelmes és belém se volt fiú összintén szerelmes.

Persze kapok vad idegen fiúktol levelet ,hogyan dugnának meg ,stb ,meg" ismerkednének ",de hát persze egyik se hosszú távon vagy van barátnője😂😂

Igen,nem volt még pasim és elmondhatsz ezért mindenek ezért ,de nekem csak akor kell ha tényleg szerelmes leszek addig semmit se ér.

Nekem viszont nagy melleim hatalmasra nőtek ,de ez nem tudok hogyan jött ide kinek mekorák a mellei csak ,hogy írtad neked kicsi van.🤔

Láttod hiába van nagy keblem még sincs pasim peddig van munkáp értelmiségi munka és nagyon sokat keresek vele.

Ráadásul még a hobimbol is megélek nagyon jól.

Én ugy vagyok vele meg kell várni az igazit addig nem kell senki nem fogok divatbol be pasizni ,hogy mindegy csak pasim legyen nekem kell a szerelem ennyi ezért lehet furának nézni ennyi.

Ugy tervezem egy időre kivonulok a társadalomból és bejárom a világot megtalálom a lelki békémet mert nem csak a csajozás meg a pasizás meg a pénz számit hanem az egéség és a boldogság számit.

Drága barátom kívánom legyen csodálatos életed élvezd az életet,szép napot kívánok.😊😊

2020. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%
24 éves. Dúlnak a hormonok. Csak szexelni akar, ami a mai normák szerint szórakoztatócikk. A Német o.-ban dolgozó barátnője is magteheti, de nem fogjuk megtudni soha hogy megteszi-e? Én a helyében kinn lennék a barátnőm mellett. (volt már rá eset, mert én sem bírtam egyedül) Akkor őt tudná a szeretetével elhalmozni, de ez fel sem merült benne! Ne bántsátok, de ne is nézzétek el a botlását. A mai világban 10 emberből öt csalja, vagy már megcsalta a párját. Ma ez már nem olyan nagy dolog!
2021. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!