Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rosszul érzem magam és nem...

Rosszul érzem magam és nem értem miért? (idegesség) 18/L

Figyelt kérdés
Hali! Úgy gondoltam hogy ide a legcelszerubb kiirni a dolgot mert a sulimban a pszichológus hétfőig nem lesz bent és pedig totál ki vagyok. Nem tudom mitől egyik pillanatrol a másikra jött ki nálam hogy mostanában nagyon ingerult és fáradt vagyok. Alszok én eleget(napi nyolc órát), de észre vettem hogy az osztályomba nem tudok úgy ülni normálisan egy hétig hogy nem szolalkozok össze senkivel meg hasonló dolgok. Nem tudom miért itthon sosincs ezzel gond. Senkivel se veszekszek és általában kerülöm a konfliktusokat. Ma viszont az egyik órákon - emelt óra számban tanulok szinpadi drámát - Annyira kiakadtam hogy egy percen keresztül ordítottam az egyik kislánnyal mert nem csinálta a feladatot-amúgy annyira nem volt durva mindenki totál ki van miatta mert folyton tok passzív és semmit sem akar megcsinalni amit a tanárok mondanak Neki, de azért mégis rosszul érzem magam miatta. Hiszen konkrétan ordítottam vele - az elején csak azért mert ez eleve egy kiabálos játék, de utána már minden kijott belőlem ami zavar a csajban.es most bánom mert lehet hogy most szomorú miatta. Szóval hogy rendezem ezt le magamba? Mit tudok ez ellen az ingerultseg ellen tenni? A valaszaitokat előre is köszönöm

2019. nov. 6. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább kérj tőle bocsánatot, utána jöjjön a te bűntudatod.
2019. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha lelki szempontból látszólag minden ok nélkül történik, akkor jó eséllyel a hormonháztartásod borult fel valamiért, vagy vitamin- és/vagy ásványianyag-hiányod van. Szedj magnéziumot és B1 vagy B5 vitamint.
2019. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom anyud is kiabalva nevelt. Te is ugy fogsz majd


Ugy hivjàk konfliktuskezelèsi problema. Nincsenek eszközeid nem tudod hogyan ervenyesülj/irànyits/terelj maskepp.


Ugy fejlödnel ha stresszhelyzetekre vagy irritalo tényezökre meglennének ujabb eszközeid azt alkalmazasba vennéd, egyre gyakrabban térnél at azokra es azutan az agy màr gondolkodas nelkül hirtelen indulatban is azokat hivnà elö.


Az emberekre hatàs, vagy barmilyen konfliktus több eszközzel kezelhetö, söt, humànusan is ugy hogy a màsik eszre sem veszi, söt, szivesen tesz ugy ahogy kéred.


Asszertiv kommunikaciot is ha tanulnal az is segithetne. Illetve ha azt gyakorlatba is tennèd.


Az érzelmi önkontroll/szabàlyozàs/önfegyelem amugy intelligensebb emberekre vall. A kettö összefüģg, azaz ovisoknal is kimutattàk hogy alacsonyabb azok IQ-ja akik pl stresszhelyzetekben szoronganak,visszahuzodnak, vagy epp agresszivek lesznek.



Ilyen uton talàn elindulhatsz a fejlödes felé.


Rengeteg félekèppen meg lehet szitukat oldani még ugy is hogy nyugodt, kellemes légkör szarmazik belöle.

2019. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahoj
2019. nov. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el kettesbe s kérj bocsánatot.


Így vakon nem tudom kibogózni mi lehet az ingerületed forrása.

Az agyturkászok csak meghallgatnak, nem orvosok ők.

+ SOHA nem a probléma forrásàt keresik s nem is szólnak bele az életedbe, merre kellene megtalálnod önmagad (jó s rossz dolgait, a rosszat pedig amit lehet javítani).


Ha szeretnél beszélni s kibogózni megtalálva a probléma gyökerét:

Írj csak.


Mit tudsz tenni: igaz önismeretet tanulni, magadat elemezni s megtalálni.

Nehéz, de ha egyszer átléped a változással a határaid ezerszer jobban fogod érezni magad s könnyebb lesz minden más.

2019. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Dugnak téged rendesen? 🙂
2019. nov. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!