Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én miért nem vagyok szimpatiku...

Én miért nem vagyok szimpatikus szinte senkinek?

Figyelt kérdés

Ez a párkeresesre, a barátokra, és minden emberi kapcsolatomra igaz sajnos.


Őszintén nem értem az okát, mert én mindenkivel kedves vagyok, érdeklődő, mosolygós, meghallgatom a másikat, sok téma érdekel, stb, külsőre ápolt vagyok, adok magamra, szóval tényleg nem érzem úgy, hogy taszító lennék. Nyilván nem lesz az ember mindenkivel nagyon jóban, meg nem jön össze mindenkivel, de nagyon gyakran érzem azt, hogy mintha furanak találnának mások. Velem nem nagyon barátkoznak, az ismerkedések nagy része már az elején elhal.


Vajon miért lehet ez?

Nagyon szomorú vagyok már emiatt. :( Mivel évek óta ez van.


23N


2019. okt. 26. 19:04
 1/9 anonim válasza:
24%
Küldj képet magadról. Megmondom.
2019. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Miért akarsz bárkinek is megfelelni?
2019. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ezt kép alapján meg lehetne mondani bárkiről is. Mivel nem ismerünk, így sok használhatót egyikünk sem fog tudni mondani. 1000 + 1 hibalehetőség van. Neked kellene egy kis önvizsgálatot tartani. Kikkel ismerkedsz, milyen emberek ők? Lehet, hogy velük volt a gond, nem azonos az érdeklődési körötök, stb. De az is lehet, hogy te viselkedsz úgy időnként, ami valakinek sok, vagy épp túl kevés ahhoz hogy elmélyüljön a kapcsolat. Esetleg kérdezd meg anyukádat, ha ő nem az a végtelenül elfogult ember veled szemben, mert talán ő ismer téged a legjobban. Ha te magad nem látod a hibát.
2019. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet csak más az érdeklődési köröd mint a veled kapcsolatba kerülőknek.

Nem vagy egy kicsit zárkózott, ami nehezítené a kapcsolatok kialakítását, szeretsz beszélgetni?

2019. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát szeretnék beszélgetni, de a legtöbb embert nagyon üresnek találom, olyan, mintha nem érdekelné őket semmi.

Akivel van közös téma, azzal órákon át tudok.

2019. okt. 26. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Akkor talán az a gond hogy nincs közös érdeklődési kör. Te is és ők is érzik hogy nem paszoltok ezért nem szimpatizálnak veled.

Hol szoktál ismerkedni?

2019. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Üdv a való világban, sajnos ez van, sokan tényleg nem akarnak semmit sem,lassan engem is ilyenné fognak tenni, de nem adom fel, lehet butaságnak fog hangzani de egy képet küldhetnél magadról, szerintem semmi gond nincs a kinézeteddel,lehetséges hogy azért vagy mások számára fura mert te szeretnél valamit, nem csak magaddal foglalkozol.
2019. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os, eloben meg neten is ismerkedtem már.


7: Ebben is lehet valami. :/

2019. okt. 26. 22:28
 9/9 hírnök ***** válasza:

Az emberek az internet feltalálása óta elhidegültek egymástól. Elmegy egy család ebédelni közösen egy étterembe, és mindenki az okostelefonját nyomogatja. Normális? Nem.


Nincs bajod. 85% magányos. Ezért iszik. Ezért drogozik, vagy munkamániás. Ez a modern kor, a rohanó élet átka.


Ne szomorkodj. Legyél önmagad.

2019. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!