Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akit facebookon...

Trapyo kérdése:

Van egy lány akit facebookon láttam és szimpatikus volt ezért bejelöltem és rám írt, hogy kivagyok miután elfogadta a jelölést, és miután bemutatkoztam egy ideig úgy tűnt, hogy működik minden de most megfullasztottam a beszélgetést. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 20:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Gyors mentőövet :(( még nincs veszve csak nemtudom, hogyan tovább.
2015. jan. 21. 20:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted h megfullasztottad?
2015. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hogy hívják a lányt?
2015. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban, ebből még nem tudunk semmit.
2015. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hogy hívják a lányt?
2015. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
16F
2015. jan. 21. 20:21
 7/9 A kérdező kommentje:
úgy fullasztottam meg, hogy egy hirtelen bedobtam azt a tipikus fullasztós kérdést, pl "van e házi állatod" de nem ennyire nem rossz azért a helyzet csak megakadt a beszélgetés, mit írjak?
2015. jan. 21. 20:23
 8/9 anonim válasza:
Hát hogy figyuka én arra gondoltam járhatnánk mert tetszel nekem enyi.
2015. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kerdezd a napjarol aztan ha kicsit reszletesebben ir rola es talalsz benne valami erdekeset hozd fel hogy te pl ezt meg ezt csibsltad volna csinaltad meg hasonlok. Esetleg hints el par homajos informaciot olyan temakrol amikrol beszelnel csak latszon ugy mint ha o kerdezne ra. Pl. Tegnap nagyon meghuztam a hatam este alig tudtam kesobb a gabit megdolgozni. Valodi jelentes tegnap kondiban meghuztam a hatam a sok sulyal ezert este nem tudtam jol osszeszegelni a gyerek gabi heverojet vagy valami. Valami felre ertheto vagy homajos utalast ravezetes.
2015. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!