Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért bámulják meg ennyire a...

Miért bámulják meg ennyire a csövesek?

Figyelt kérdés

Múltkor épp munkából mentem haza, előttem 10 méterrel ment egy csöves, feltehetően részeg volt. Megált, elkezdett bámészkodni aztán hátra fordult. Meglátott engem is bevárt míg elmegyek mellette és ilyen totál ijesztő nézéssel végig mért amint elhaladtam mellette.

Ez nem első eset. Többször is hosszasan végig bámulnak mikor az aluljáróban megyek szembe velük. Eléggé idegesítő.

Ezt miért csinálják?


2020. febr. 10. 18:08
 1/10 A kérdező kommentje:

Miért bámulnak*

Autokorrekt

2020. febr. 10. 18:10
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem látunk bele a fejükbe. De engem is meg szoktak bámulni.
2020. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Egyszer nagyon ideges voltam, kivoltam az élettől és siettem hazafelé. Egy csövessel (aki mindig megbámul, és akivel nap mint nap találkozok munkába menet) egy ideig szemkontaktust tartottam, hátha észreveszi, hogy idegesít a bámulása - legalábbis amíg elmegyek mellette. Majd tipikus "what" kézmozdulatot és arcot vágtam (egyébként igyekszem kerülni társaságukat), mire a reaciója az volt, hogy elkezdett röhögni - közszemléletre téve igen hamar megszámolható fogazatát. Szerintem ilyen ittas állapotban még ő se tudta minek néz, de engem annál tovább nem is érdekel.
2020. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Jó nő vagy? Mert azt nem írtad.
2020. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Látja, hogy hamarosan közéjük tartozol.
2020. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

“ totál ijesztő nézéssel végig mért amint elhaladtam mellette.”


Rettentően tinis gondolkodás...

2020. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
#5 :'DDDDDDDDDD
2020. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ők fel se fogják először, hogy mit néznek, próbálnak koncentrálni a környezetükre. 😃 Ők már csak annyit foghatnak föl, hogy te nézed őket és nem fordítva. Elitták már az agyukat a csövi piával, legtöbbje tudatánál sincs.
2020. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha be vannak nyomva, akkor aztán nagyon reálisan lát az ember sokmindent. Biztos szép vagy, jó a lábad, stb., de inkább azért, meg bele akarnak kötni a másikba. A lényeg, hogyha nincs életveszély, akkor ne állj meg a rossznak.
2020. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Gondolom, mert hulla részeg volt. Ha ellenkező nemű vagy akkor valszeg megtetszettél.

Nem kell megijedni tartsd meg a 3-4 méter távolságot, és ne viszonozd a szemkontaktust.

2020. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!