Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csövesek költöznek éjjelre a...

Csövesek költöznek éjjelre a lépcsőházunkba, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok és nemrég irtam ki kérdést hogy komoly bajok vannak otthon apukámmal.. Mintha ez nem lenne elég itt a következő. Kóddal nyílik a társasházunk ajtaja és valahogyan megtudták a csövesek és a mi lépcsőhazunkba húzodnak be éjjelre.

Hangoskodnak , rendszeresen oda ürítkeznek, büdösek, nem lehet velük mit tenni. Nem az hogy tenyleg raszorul es ha nagyon hideg van akkor csendben meghúzza magát... Azt még talán elfogadnám bar azis gáz.

Apam jött föl a lepcson , harman ultek a lepcsofokon es nem mentek odébb, úgy kellett keresztulmasznia rajtuk.

Kajamaradékot (kenyerhej) szórnak a sarkokba...

Emiatt is kezdek mar kilenni.

Mit csináljak?



2019. nov. 25. 14:22
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Meg hajnali kettőkor az egyik hullarészegen nekivágodott az ajtónknak mindenkit felébresztve ezzel....
2019. nov. 25. 14:23
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrt kell hívni.
2019. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Hívtunk es azt mondtak tegyunk feljelentest es nem kuldtek járőrt ☹️
2019. nov. 25. 14:24
 4/36 A kérdező kommentje:
ki ellen tegyunk? persze majd kerjuk el a lakcimkartyajukat , mikor a rendor dolga lenne.. biztos mindnel van es keszsegesen oda is adnak...
2019. nov. 25. 14:26
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Gondnok, közös képviselő tud róla? Lehet a férfiaknak kellene összefogni a házban és közös erővel megoldani a dolgot.
2019. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Tud, vasarnap lesz lakógyűlés. Kerdes hogy addig mit csinálunk a csovesekkel...
2019. nov. 25. 14:28
 7/36 anonim ***** válasza:
54%

Zárni kell a lépcsőházi ajtókat.

Csak kulccsal vagy kóddal lehessen bejutni.

Nem szabad minden becsöngetőt beeengedni. Ezt a többi lakó fejébe verni.



Kb ennyit lehet tenni.

2019. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%

@14:33


Miért nem költözteted be őket a saját lakásodba, ha ennyire a szíveden viseled a sorsukat?

2019. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Nem majd be is fogadom őket...:D ba szki... figyelj, mondtam is hogy oké lenne (talan) ha tenyleg kulturaltan atveszel ott egy ejszakat, de az hogy minden ejjel csőves parti van a házunkban az már egy kicsit sok, meg odavégzik a dolgukat apámmal meg gondok vannak ez hianyzott még nekunk, igen!
2019. nov. 25. 14:36
 10/36 A kérdező kommentje:
Szerintem megtudták a kódot😶
2019. nov. 25. 14:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!