Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha belèmkötnek mindig a...

Ha belèmkötnek mindig a cigányok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Videki vagyok ès mostanaban tanulni jarok fel Pestre, konkretan a nyugatiig megyek vonattal. A nyugatiban altalaban az erkezesem utan par perc alatt legalabb 3 -man szolitanak meg.. cigi, parfum, penz .. multkor meg ordibaltak is velem. Nagyon felek Pesten, is gondolkoztam abba hagyom ah iskolat(okj) L

2020. febr. 15. 22:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Azért ha egy rommá gyúrt vadállatfejű span ott lépked melletted, akkor valahogy másfelé kalandoznak mindig.
2020. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
42%

Van amugy egy másik technologia is, csak nem tudom, hogy az ide hogyan adaptálhato. Következő volt:

Hatalmas óbégatást hallok az utcán. Mit látok, cigányok ulnek a kocsim mellett parkolo kocsi elött sörözgetnek s a náluk megszokott modon üvöltöznek egymással. Én belegondoltam, mi van ha arráb ulnek egy autonyit az én kocsim elé majd unalmukban kiszurják a kerekét? Igy lekiabáltam:

-Rohadt cigányok, takarodjatok a kocsim elől!!!

Ezután kiszurták annak a kocsinak a kerekét ami elött ultek, s elmentek. Így az én kocsim sértetlen maradt.

2020. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
45%
Gyere ki a fobejaraton. A westend elott mindig sok a cigo parfumarus meg keregeto. Dugd be a fuled fulhallgatoval,akkor ugy tehetsz,h nem hsllod.
2020. febr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
20%
#22 ez kamu, mert ha pl. az én társaságomnál beszélnél így nem csak a kereket szúrnánk ki, hanem azért te is kapnál pár foltozhatót. Ne gondoljad magad okosnak kis náci.
2020. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem gondolod, hogy inkább viselkedni kéne végre megtanulni?
2020. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
# 24 teljesen igazad van, meg se merne mukkanni a csávó, ha meglátna 1-2 izmosabb cigány gyereket. Ha meg ilyet beszólna, kapna párat és ott térdelne és könyörögne.
2020. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező: Remélem agyonv--rnek
2020. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
34%
nem mondtatok újat, tudom, hogy csak hordában nagy az arcotok.
2020. febr. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
61%

A probléma az az, hogy elfelejtünk fogalmakat értelmezni. Sok ember, főleg idős nénik, csenevész fiatalok félelemben élnek a cigányoktól. Nem kell kéregetni, elég hogy véletlen szerűen üvöltöznek az ilyen egyénekkel, támadásnak vélhető módon. Kiabálják, hogy "hívjatok rendőrt, azokat is leszúrom stb.". Konkrétan terrorban tartják a társadalom egy részét. Vagyis terroristák. Csoportos megfélemlítés bizony ez.

A legnagyobb bűne ennek a világnak, hogy még csak nevén sem merjük nevezni a dolgokat. Eltűrjük az igazságtalanságot és folyik tovább a tehetetlenség. Igenis ez kész tény, ellent mondani ennek ordas hazugság, hogy a cigányság 75%-a nem tartja be a társadalmi normákat, ennek zömére nem is lehet sohasem ész érvekkel és jóérzést feltámasztva bennük hatni. El lehet felejteni az integrációt, soha nem lesz. Igenis a hazugság lételeme a legtöbbnek, lényegében észre sem veszik. Nincs olyan erkölcsi tartásuk amit mi szeretnénk gondolni, hogy általános ma ebben az országban. Ennek semmi köze a nehéz élethez, ennek a neveltetéshez és leginkább ahhoz, hogy milyen környezetben nőnek fel ahhoz van köze és az már gyerekkorban végérvényesen eldőlt.

Belém éppen ma, hogy utaztam villamoson kötött belém egy alacsony vékony, ahogy mondanák "nulla" cigánygyerek. Arra keltem, hogy velem üvöltözik, mert rámesett miközben aludtam félig, teljesen merev pózban. Természetesen egyből mondtam, hogy még ő mer üvöltözni, nyilván egyből megláthatta, hogy nem kéne tovább folytatnia. Én vissza is pihegtem még egy kicsit, de akkor úgy a világba kifele üvöltött mindenkinek, hogy magyar kutyák(csak a szokásos minden nap hallott, cigány rasszizmus). Egy helyen szálltunk én elindultam az egyik irányba, ő egyből ment a másik ajtóhoz, én is inkább ott akartam leszállni, valahogy akkor már nagyon feszült volt. Természetesen nem csináltam semmit, én nem fogok belekötni, csak jó mosolyogtam rajta. Ehhez hasonló helyzet életemben kb. már 6x lezajlott. De ez csak az ilyen helyzet. Legtöbbször tényleg csak nagyon hangosak, de ténylegesen remegnek, hogy ha látják, hogy ezt most nem kellett volna. Itt a cigány felhasználók is lehetnek hangosak, meg fenyegetőzhetnek(mellesleg testi épséget fenyegetni akár szóban is bűncselekmény. Nem beszélve arról, hogy hihetetlen, hogy milyen ember az akinek ez természetes és nem érzi ennek erkölcsileg a negatív minőségét), de igenis tény, hogy a legtöbben egyedül félnek, ha valaki nem elesettet látnak. Nyilván az sem igaz, hogy minden cigány fél egyedül, azért szép számmal akad aki nem, de megjegyezném, hogy a legtöbb ilyen ember nem is olyan hangos. De ennek elve nem feltétlen az az oka, hogy arra számítanak, hogy együtt úgy is erősebbek, hanem ez kezdetleges emberi kódolás, hogy csoportban érzik a buzdítást és nő a morál. Ez sok emberre igaz, csak ilyen társaságok ehhez nagyon hozzászoktak és ebben szocializálódtak.

És most jegyezném meg, hogy én már 35 vagyok. Nagyon sokáig sok mindenkivel volt konfliktusom, mert hogy én intettem meg embereket a cigányok védelmében. Ennek semmi köze ahhoz, hogy részben én is az vagyok, nem is látszik rajtam amúgy, vagy csak minimálisan. Hanem a naiv hozzáállásomhoz és utópisztikus elképzeléseimhez volt köze, hogy alapvetően mindenkiben ott a jó és legbelül mind egyformák vagyunk, csak úgy kell hozzáállni a másikhoz. Mostanra annyi élettapasztalatom van, rengeteget és rengeteg cigánnyal dolgoztam életem során együtt, többször próbáltam cigányokkal barátságban lenni, nagyon sokszor kötöttek belém, vagy ismerősömbe, vagy koldulás folytán stb. rengeteget tapasztaltam. konkrétan nem túlzás, hogy kb. 120 külön esetet tudnék mondani, hogy miért is olyan szörnyű ember a nagyon nagy többségük. Ez nem általánosítás, pont az én számból nem az, hanem alapos élettapasztalat és szignifikáns referencia. A nem cigány fiatalokba manapság nem belenevelik, hogy utálják a cigányokat, hanem a saját bőrükön tapasztalják meg rendszeresen, hogy miként is viszonyulnak hozzájuk és ez TÉNY! Ki kell mondani, mert szörnyű és elviselhetetlen módon sérül az igazság, hogy ha ezt nem vagyunk képesek kimondani. Ezen változtatni kell! Mert nem állapot és csak drasztikusan lehet. Nem irtani kell a cigányokat, ahogy ez sok szintén "értelmes" és nem sokkal különb értékrenddel rendelkező ember hajtogatja. Törvényeket kell módosítani és betartani azokat, hogy mindenki betartsa a normákat. Ezt igen, rendőrállamnak hívják, de nincs más út már. Illetve a tényleg borzalmas viselkedésű családokból nagyon korán ki kell szakítani a gyerekeket és gondoskodó nevelőszülőkhöz rakni. A rendes integráció nem működik egy ilyen speciális helyzetben, ami itt alakult ki. Félúton az asszimiláció és az integráció között van a járható út.

2020. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
43%
én a legjobban azt a kevés cigányt sajnálom, akik becsuletesek és viselkedni is tudnak. mert ők is megkapják ugyanazt a gyulöletet, miközben nem érdemlik meg.
2020. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!