Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha belèmkötnek mindig a...

Ha belèmkötnek mindig a cigányok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Videki vagyok ès mostanaban tanulni jarok fel Pestre, konkretan a nyugatiig megyek vonattal. A nyugatiban altalaban az erkezesem utan par perc alatt legalabb 3 -man szolitanak meg.. cigi, parfum, penz .. multkor meg ordibaltak is velem. Nagyon felek Pesten, is gondolkoztam abba hagyom ah iskolat(okj) L

2020. febr. 15. 22:25
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Az nem belédkötés, ha odamennek tarhálni. Ne félj, annál jobban látszik rajtad! Én nem dohányzom, hát megmondom, h nem cigizek. Ha pénz, akkor kártyát használok ahol csak lehet. Végülis ez így van, 1-2 ezer ft-nál több nem szokott nálam lenni.

Sokszor kértek már mindenfélét, értelmesen szoktam válaszolni, ahogy bárki másnak, ha kérdez valamit.

Egyszer volt, h valamit röhögtek mögöttem. Nem zavart túlságosan, lehet nem is rajtam nevettek, de kíváncsiságból visszafordultam hozzájuk, odamentem. Nagyon nem volt jobb ötletem, megkérdeztem őket merre van a közelben valami nyitva tartó kisbolt. Normálisan kérdeztem, vártak kb 1 2 másodpercet, majd az egyik elmondta merre.

2020. febr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Ha úgy nézed, ezek azért nagyrészt ugyanannyi ésszel megáldott emberek, max neked szokatlan módon viselkednek.

Napközben aki parasztok közt van, nem viselkedhet cigányként, mert kinézik. Van lány aki fehéríti is magát alapozóval pl szeme alatt. Mikor pl állomáson látsz fiatal gyerekeket hőzöngeni, feltűnősködni, kiabálni, akkor sokszor annak a cigányságnak, cigány viselkedésnek a társas megélését látod, amit nap közben, fehérek közt el kell nyomniuk. Fele színészkedés.

Ha van szabadidőd és szeretsz olvasni, ajánlom Kovai Cecília Cigány-Magyar különbségtétel és rokonság című könyvét. Abból már lehet egy közelítő képed arról, amit látsz. Megijedni meg ráérsz akkor, ha tényleg bajban vagy.

2020. febr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!