Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért fura mindenkinek, hogy...

Miért fura mindenkinek, hogy nincs Facebookom meg Messengerem? 18/f

Figyelt kérdés

Van Viberem meg Instagramom, a barátaim tudják, hogy ezen a kettőn bármikor utolérnek, Viberen általában azonnal válaszolok.


Akinek nincs rám száma és nem tud viberon írni akkor még mindig ott az insta, amin aktív vagyok elég sokat.


Ha új emberekkel ismerkedek meg bulikban vagy bárhol, akkor mindenki azonnal "hogyhogy nincs fészbúkod? Milyen antiszociális vagy....". De lényegében ez hülyeség, mert két helyen is aktív vagyok :D



2020. márc. 1. 19:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

Azért "fura", mert te ezzel kitűnsz a tömegből, ugyanis az egy tömegcikk, melyet mindenki használ.


Nem csak a facebookkal leszel így. Bármely megszokott dolog/cselekvés elhagyása (főleg, amely több hátránnyal jár, mint előnnyel) előítéleteket fog eredményezni veled szemben.


Viszont azt mondd meg nekem, ha már van vibered és instragrammod, akkor nem teljesen mindegy, ha van egy facebook profilod is? Mivel az instagram a facebook tulajdona, így az adataid már régen az övéké. Viber szintén ugyanúgy eladhatja az adataidat és beszélgetéseidet polc alatt, ha akarja. Szóval megint kérdem, mi az oka?

2020. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a te ismerőseidnek mi a problémájuk eztel. Nekem csak azért lenne, mert nekem meg instám és viberem nincs, az instát kipróbáltam, de nekem unalmas, viber meg nem kell Facebook és messenger mellett. Ha nagyon nincs más, van e-mail, telefon (rövid egyeztetésekre, mert amúgy nem szeretek telefonálni), meg személyes beszélgetés.
2020. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kommunikáció áttevődött Messenger-re, Fb-re, gykaorlatilag egymást nem kedvelő embereknél is megy a jópofizás a bejegyzések alatt, egyfajta közösségi tér lett. Telefonálást is ki tudja váltani a hanghívás.

Nekem alig-alig írnak vissza (e-mail), míg FB-n pedig aktívak.

Annyira megszokták eme kommunikációs platformot, hogy fura, ha másnak ez nincs.

2020. márc. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Már rég nem használok Fb-t.Sztem ne rajtam kereskedjenek.ÉS tényleg annyi ** van rajta és még jobban el is idegeníti sokszor az embereket.Sok tanulmány van eezekről
2021. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 MolotovPunk ***** válasza:
Én már 2011-ben töröltem magam fészről,kb 10 éve. Pedig akkortájban kezdett nagyon népszerű lenni. Ahogy hallom azóta már csökkent a népszerűsége. Egyébként nekem nem hiányzik. Plusz jobb is, hogy a munkahelyemen sem jelölgetnek be olyanok, akiket nem bírok.
2021. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 MolotovPunk ***** válasza:
Barátok telefonon, vagy skype-on eltudnak érni.
2021. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Vans$ ***** válasza:
Nekem meg sose voltak ,csak viberem van ,Google, jutyub ,netflixem ,telon hívásba meg személyesen tartok kapcsit ,gyorsabb mint oldalakon írogatni.Nem baj ha nincs ,nem vagy egyedül híreket googlén is meg tv is meg tudod nézni . Xd
2022. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!