Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok mondani jó helyeket...

Tudtok mondani jó helyeket Budapesten ahol nyugodtan sétálhatok egyedül? 16/L

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 13:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

# 10/ Az csak Keszthelyen + Hévízen van...

(egy agyhalott GYK-s kérdező szerint)


:-))))))

2020. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
Buda (vár, várkert és az egész első kerület, Normafa Gellért hegy, Margitsziget (én gimis koromban nagyon sokat futottam errefelé éjszaka), esetleg kopaszi gát, mindkét oldalon a rakpart belső része (a Margitszigettől a Petőfi hídig).
2020. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Gellért-hegy, a Villányi út felőli lejtőkön is, ahol szép, csendes kis utcák vannak. A Vár alatt utcácskák. Széchenyi-hegy. A Németvölgyi út feletti utcák a XII. kerületben.
2020. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%

5. Kerulet. Fokent az eszaki fele akar ejjel is .

Azert az is szamit,h orovokativan vagy oltozve vagy nem (miniszoknya,magassarku,stb

2020. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%
Római-part, Farkaserdő, Népsziget, Fiumei úti sírkert (kicsit morbidnak tűnhet, hogy egy temetőt ajánlok, de minket annak idején iskolával vittek ide, híres emberek vannak eltemetve, és különleges síremlékek, építmények is vannak, amiket érdemes megnézni)
2020. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%
"Azert az is szamit,h orovokativan vagy oltozve vagy nem (miniszoknya,magassarku,stb" Lóf-szt. Gyakran az ártatlanabb, lúzerebb kinézetű csajokra hajtanak rá az ilyen perverzek.
2020. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Kerepesi temető
2020. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
19%
Miért egyedül? Ez annyira szívszorító :(
2020. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
a barátaim hanyagolnak :D
2020. márc. 3. 10:48
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

gyere velem :) 19/f am ne idegenekkel nem szoktam setalni


am ne mert nem szeretk setalni idegenekkel

de én csilaghegy /romain élek zaklatasrol egyszer halottam sok év alatt ami azert eleg jo


persze valsz h nem egy feleseget zaklat a ferje (még itt is) minden nap azzal h hol a valamije amit o tett el de m1

2020. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!