Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lendüljek tul a formulà...

Hogyan lendüljek tul a formulàris beszélgetésekeken? Net tarskereses

Figyelt kérdés

Annyira nem erdekel amiröl alapvetöen szo van ilyen oldalakon, az alapokon tul hogy hol el tanul/dolgozik etc, nekem ez a hogy vagy, milyen a hétvège tipusu beszélgetések fárasztoak "idegenekkel".

Persze lelkizni sem lehet es kiadni a magànéletet mert érdekes lenne egy majdnem idegent ezzel traktàlni.


Igy mindig kialakul az hogy felületes, szàmomra érdektelen dolgokrol kell csevegnem mert amik valoban foglalkoztatnànak az inkabb baràtokra tartozik es hasonlokra.


Sajnos ràkenyszerülök erre mert suliba/munkahelyre is ugy jàrok hogy nincs ellenkezö nemü plusz le vagyok kötve, mem jàrok sehova egyedül nem fogok sehol "csàpolni"

Azthittem baràtnök kapcsàn majd megismerek màsokat de senki nem mutat be senkinek.


Jo kapcsolataim vannak a neten sràcokkal, vannak normalisak, kedvesek, de ez miatt alig megyek fel az oldalra mert egy idö mulva mindenkinek leesik hogy kényszeresen irok, kényszeresen beszélek elsö randin is, nincs közvetlenség ami ugye abbol ered hogy idegen.

Lehet intovert is vagyok.


Eddig 2 sraccal tudtam csak feloldodni es jol èrezni magam de pont mindkettövel hiaba jàrtam nem akarnak anyutol elköltözni!azaz nem haladunk semerre mindezt ugy hogy 30 évesek mert "sporolnak", az anyosokkal rendszerint nem tudok feloldodni hogy majd együtt lakunk/fözünk/jol érezzük együtt magunkat, mint 2.anyàmmal.


Multkor is talàlkoztam sràccal akivel tetszünk egymàsnak de mégis olyan volt a randi hogy olyan semmilyen ami senkiben nem mozgat meg semmit nincs flow.es nem is hiv masodikra igy en sem öt.


2020. márc. 4. 06:22
 1/9 A kérdező kommentje:

Fiktiv pelda:

Felnézek, latom üzenetek, vàrjàk hogy irjak vàlaszoljak, es maga a csevegés kb olyasmi:en most ezt meg azt csinàlom (pl falat fest)ilyen olyan lesz meg stb, es te mit csinàlsz?

Aztan kipréselek valamit magambol erre, probalom fenntartani a kedves mosolygos "effektet",johangulatu csevegést es lemenekülök az oldalrol gyors. Irtam vàlaszt, izzadsàgcsepp törles, mentem.

2020. márc. 4. 06:33
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
A formuláris dolgokon kétféleképpen lehet túllendülni: direkt, vagy pláne.
2020. márc. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De nem lehet mert idegen.

Pl ha megirok valami engem foglalkoztato vagy lelkizös vagy elemzös akàrmit pl mi törtent velem, kapom azeket a közhelyeket, formulatisokat rà. Semmi együtt gondolkodas vagy tanàcsok ötletek javaslatok. Komoly a gyk-n jobban elvagyok mint tàrskeresön. Itt még a témàk kérdések is érdekesebbek.

2020. márc. 4. 06:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert ugye ez anonym mindenki mer kérdezni ahogy akar stb.
2020. márc. 4. 06:55
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is volt egy aktív netes társkeresős időszakom. Én nem voltam hajlandó sokáig csevegni neten. Max 3 email-váltás 3 alkalom csetelést "engedélyeztem" magamnak. Ezek alapján én kiszűrtem, hogy tetszik-e a pasi, normális-e, (neten könnyű belefutni hülyékbe, a szó legszorosabb értelmében). Ha igen, akkor kezdeményeztem személyes talit, randit. Igen, én hívtam pasit randira, ha ő addig nem ajánlotta fel. Az első találkozás szigorúan csak arról szólt, lesz-e második. Se többről, se kevesebbről. Sok első randin voltam, többöl lett második-harmadik. Az egyikből aztán kapcsolat. És ezzel le is zártam a társkeresést. 8 éve vagyunk együtt, abból 3 éve házasok. Én is introvertált vagyok. Ne add fel. Sok sikert.
2020. márc. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ha egy netes beszelgetes tulsagosan feluletes, egyszeruen valts temat. Ez ilyen egyszeru. Nem igazan fordul elo olyan hogy valaki ra van kenyszerulve arra hogy erdektelen dolgokrol beszelgessen mert ez mind a ket emberen mulik.

Nem teljesen ertem a problemadat. Ha valaki unalmas temakat hoz fel, akkor miert nem mondod hogy errol nincs kedved beszelgetni ed miert nem valtasz egy olyan temara ami erdekel?!


Nem tudom milyen tarskereso oldalrol van szo de ha van ra lehetoseg akkor a leirasodba irj olyan dolgokat amikre konnyu masoknak reflektalni es ami elindithat egy beszelgetest. Vagy akar te is kezdemenyezhetsz es indithatsz valakinel mar alapbol egy nem megszokott dologgal.


De ha ezzel meg mindig nem segitettem, leirok egy beszelgetest:

-Szia. Mizu?

-Hello. Bocs, de nem birom ha valaki azt kerdezi mizu. Szivesen beszelgetek szinte barmirol de erre a kerdesre nehez ugy valaszolni hogy abbol ne egy felszines es erdektelen beszelgetes legyen.

-Akkor mirol akarsz beszelgetni?

-Ez egy eleg spontan kerdes de te mit gondolsz a nyitott parkapcsolatokrol?


Ez talan nem a legtermeszetesebb beszelgetes de remelem erted hogy hogyan tudnad igy atiranyitani a beszelgetest.

2020. márc. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 Ott a pont.
2020. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Járj emberek közé, közösségbe, rendezvényekre, programokra, ismerkedj ott, a témát adja a hely, a program, a tevékenység, az élmény...

Én nemrég töröltem magam társkeresőről (pedig ingyenes volt), de a többség csak "lájkolni" tud.

2020. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Introvertált vagyok én is. Néhány társkeresős randim volt csak, mert alapvetően az életben is jópáran kezdeményeznek, így nem nagyon jártam fel. Viszont én azt gondolom, hogy akivel csak úgy sziamizumitcsinàlsz szinten tudtok beszélgetni, az nem lesz az igazi. Olyannal pl nem is találkoztam soha. Csak azokkal találkoztam élőben is, akikkel gördülékenyen ment a beszélgetés online is, mindenféle mellébeszélés nélkül. Így tökéletesen kiderült, hogy érdemes-e arra az illető, hogy találkozzunk, tehát már a randin sem volt csalódás, mert már online is sikerült jól elbeszèlgetnünk. Akivel meg nincs téma, nincs semmi közös, azzal kár erőltetni a randit.
2020. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!