Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hiányzik valami/valaki az...

Hiányzik valami/valaki az életemből, de nem tudom, mi lehet az?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Veletek volt már olyan, hogy konkrétan mindenetek megvolt, de nem tudtatok szabadulni a hiányérzettől? Ha igen, mit tettetek, mi volt az, ami kellett, hogy tényleg boldogok legyetek?

Nekem vannak szüleim, akikkel jó viszonyban vagyok. Szeretjük egymást. Van egy kutyám is. Igaz barátaim, legjobb lány és fiú barátom is (eddig azt hittem, hogy egy legjobb fiú barát hiányzik az életemből, most lett egy. Imádom, de még mindig itt van az érzés). Barátom is van. Bár messze lakik és csak hétvégente tudunk találkozni, azokat együtt is töltjük. Viszont mindig is arra vágytam, hogy néha az unalmas hétköznapokat is együtt tudjuk tölteni az adott barátommal, vagyis 1-2 délutánt. Talán ez? Ilyen egyszerű?

Mert tényleg ötletem sincs. Sportolni is szoktam és nem szenvedek semmiben hiányt. Legalábbis eddig azt hittem. Koncertekre, bulikba is szoktam menni, mindig jól kikapcsolódok.

Valami mégis folyamatosan hiányzik. Ötlet, hogy ez miért lehet?

18/L



2020. márc. 8. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Isten

meg egy-két testvér

2020. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%

Nekem is vannak szüleim barátaim kutyáim stb. de ez mind csak alap hétköznapi dolog. Az emberek többségének megvan. Magát az életet keresd. Csak azt csináld amit tényleg akarsz és legyen egy álmod amit elakarsz érni még ha csak 10 év múlva is sikerül de már most tegyél érte.

Amúgy meg ha a barátod akivel együtt vagy valószínűleg ez is csak egy átlagos kapcsolat. Oké, hogy szeretitek egymást de ez kevés. Már ha tényleg azt akarod érezni, hogy mindened megvan. Egy valódi férfinak szerintem el kell felejtetnie veled ezt az érzést.

21/F

2020. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Egy valódi férfinak szerintem el kell felejtetnie veled ezt az érzést."

melyiket?

2020. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
61%
Egyetértek az elsővel.
2020. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!