Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vmi hiányzik az életemből de...

Vmi hiányzik az életemből de ki? , mi?

Figyelt kérdés
Másfél éve kezdődött.A nővéremnek ott a barátja, szüleim egymásnak. Jó családban élek, mindenem megvan amit szerettem volna, mégis hiányzik vki, vmi. De mi? Egy tök átlagos 11 éves fiú vagyok. Amikor ittvan a keresztnővérem nem annyira jön elő ez az érzés. Néha úgyérzem nem szeretnek, pedig ez nem így van. Befordultam a szobámba. Egyre kevesebet tudtam a világról. Függő lettem. De vki segített ebben kigyógyulni, és ez egy videós lány volt. Teljes összegabalyodott az életem, és ő segített "kigobozni,,. Azóta többet udok a világról. Van egy kellemetlen dolog az életemben ami 18 éves korig van. Ez egy szédülés fajtájú vmi, és amikor akar előtör, és azt se tudomhol vagyok, csak az agyam parancsol. Amikor vmit csinálok annyira belemélyedek, hogy alig hallok vmit. Hát ezek vannak. De ezek tesznek normális emeberré. De ki, mi hiáynzik az életemből? Amikor bizonyos 4 lánynál vagyok, nem annyira jön elő az érzés. Kiséé fekete-fehérek voltak a napjaim. Még most is egy kicsit.Vki segítsen lécives sürgősen, mert ez az érzés egyre erősebb.

2013. dec. 25. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Jézus -de komolyan-
2013. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ki-Mi Raikonen
2013. dec. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Doktornak meséld el!
2013. dec. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hittanos vagyok :)
2013. dec. 28. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!