Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti is úgy érzitek, mint ha...

Ti is úgy érzitek, mint ha egy amerikai katasztrófafilmben lennénk?

Figyelt kérdés
Erre a járványra értem. Először senki nem veszi komojan, aztán lezárják az országokat, már koncertre sem lehet menni, mint egy ilyen katasztrófafilm kezdetekor.
2020. márc. 11. 19:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Pont erre gondoltam én is.
2020. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
17%

Én klausztrofóbiásnak érzem magam. Nagy rémálmom, hogy nem hagyhatom el Magyarországot, és ez most valóra vált.

Négy külföldi utamat kellett lemondanom emiatt, holott sokkal szívesebben lettem volna ezekben az országokban, ahelyett, hogy itt hallgathatnám az emberek ostobaságait és nézhetem a pánikjukat.

20/L

2020. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%

Nem érzem magam katasztrófafilmben egyáltalán. Az élet ugyanúgy folyik, csinálom a munkámat, megyek a városba ügyintézni, stb.

Majdcsak vége lesz ennek is.

2020. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Még nem érzem ezt.
2020. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

Ja, amúgy vicces, hogy 1 hete még a családomban mindenki nyíltan lehülyézte és különféle módon szídta azokat akik már az elején próbáltak betankolni.


Meg nyíltan mondták, hogy "Ez olyan mint az influenza".


Most hogy a diákokat eltiltották az egyetemtől, elmaradnak vetítések, színházi darabok, koncertek, bulik, futóversenyek stb...


Már ott tartananak, hogy "Mikor megyünk vásárolni? Kéne egy kis tartalékot halmozni."

2020. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Amerikai katasztrófafilm: vírus megjelenik -> hahaha csak egy vírus -> meghal a lakosság fele -> oh shit valamit csinálni kéne


Nem ez történt, úgyhogy én nem érzem magam katasztrófafilmben. Ami azt illeti, pozitívan csalódtam, hogy milyen komolyan veszik a preventív intézkedések szükségességét az európai országok. Bárki győzte meg őket - legyen az tudós vagy tőzsdés -, hogy ez szükséges rossz, pacsi neki.

2020. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
44%

Nem érzem.


Az viszont elgondolkoztató, mennyire "beeszi" magát az átlag ember életébe.


Csak éled az életed, dolgozol, tanulsz. Aztán hallod a híreket, majd a saját életeden is kezded érezni a hatást, karantén, lemondott rendezvények, stb.


Észre se vesszük és itt van.


Pont ugyanígy simn kitörhetne háború vagy akármi, nem is tudnánk ellene semmit tenni, csak itt lenne mint a vírus.

2020. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanerre gondoltam én is. Mint egy rossz álom vagy film. Ma már ezzel a vírussal álmodtam..Azt álmodtam hogy 60!!! fokos lázam van és betegen fekszem a kórházban. Erre ma elkezdtem köhögni 😀 Én amúgy is parázok a betegségektől, nekem ez betett.
2020. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Én akkor érzem ezt, amikor olyanokat olvasok, hogy 'komojan'.
2020. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%
Már várom a pufogtatós-területfoglalós részt.
2020. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!