Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti is úgy érzitek, mint ha...

Ti is úgy érzitek, mint ha egy amerikai katasztrófafilmben lennénk?

Figyelt kérdés
Erre a járványra értem. Először senki nem veszi komojan, aztán lezárják az országokat, már koncertre sem lehet menni, mint egy ilyen katasztrófafilm kezdetekor.
2020. márc. 11. 19:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
15%
Nagyobb a füst,mint a láng.Majd ha nem lesz kajám,ad a szomszéd,én nem leszek olyan hülye mint sokan h kajából betárolnak,ez nem világháború tököm.
2020. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
92%

Én évek óta hüledezem azon, hogy az emberek nem mosnak kezet. Van olyan ismerősöm, aki nem is használ szappant csak vízzel lelögyböli és állandóan beteg.

Én igazából attól félek, hogy lesz ennél jóval durvább járvány is. Pont azért, mert az emberek zöme szarik az alap higiéniára. Igen, itthon is.

2020. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
1-2 honap mulva fog tetozni Europaban azt irja par ujsag. Szoval ez meg csak a kezdet.
2020. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%
12-es, igen én is így látom. Hányok az igénytelenségtől. Ezért nem fogok BKV-vel közlekedni munkába. Inkább gyalogolok 30 percet de nem fogom meg a retkes kapaszkodót amire ki tudja ki tüsszentett rá 10 perccel előttem.
2020. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%

201:40

"Nagyobb a füst,mint a láng.Majd ha nem lesz kajám,ad a szomszéd,én nem leszek olyan hülye mint sokan h kajából betárolnak,ez nem világháború tököm."


Mindig érdekelt, hogy -ennyi valós és hiteles információáradat mellett-, hogyan lehet valaki ennyire hülye?!

2020. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
2020. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
58%

Olaszországban is hatalmas éhhalál van a karanténban, látom!

Jah, nem....

2020. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Annyira nem érdekel
2020. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
65%
"12-es, igen én is így látom. Hányok az igénytelenségtől. Ezért nem fogok BKV-vel közlekedni munkába. Inkább gyalogolok 30 percet de nem fogom meg a retkes kapaszkodót amire ki tudja ki tüsszentett rá 10 perccel előttem." Én is gyakran ezt teszem. Járványtól függetlenül. Ez már lehet fóbia, de nem érdekel. Egyszer láttam, hogy egy csávó poénból a taknyát a kapaszkodókra kente. És vigyorgott. Vagy a szokásos plüss ülésre maga alá hugyozó hajléktalan. De sima emberek is. Barátnőm dolgozott plázában, mondta, hogy a nők nagy része 2 másodpercig mosta a kezét vagy meg sem mosta a nyilvános vécében, de a legtöbbük persze igazgatta utána a fejét, sminkjét.
2020. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a vírus kezelésével megbízottak is pont így éreznek. Valódi óvintézkedések helyett csak valami walking dead-féle pánikhangulat előidézésén dolgoznak.
2020. márc. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!