Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintek létezik olyan, hogy...

Szerintek létezik olyan, hogy buli függő legyen egy ember?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az elmult par honapban hetente 2-3x jarok bulizni, es ha valami oknal fogva meghiusul a dolog pl. egyik baratom se er ra, vagy most a virus miatt elmaradnak a bulik teljesen magamba roskadok.

Abszolut semmihez nincs kedvem, pedig boven volna mit csinalnom, a sajat uzletemet elhanyagolom, es mindent csak halasztgatok, stb..

Teljesen depressziosnak erzem magam.

Hozza tartozik a dologhoz, hogy mostanaban elegge rosszul mentek a dolgaim, tobb kozeli hozzatartozom is elhunyt, nem volt tartos kapcsolatom 5 eve, es ha probalkoztam lanyoknal nem igazan ugy alakultak a dolgok, ahogy szerettem volna, illetve az uzleti dolgaim sem ugy alakultak ahogy elkepzeltem. Ezen segitett a rengeteg bulizas, most pedig ugy erzem ha nem mehetek egyszeruen nem tudok mit csinalni.

Ha az a par baratom nem elerheto akikkel beszelgetek nem tudok mit kezdeni magammal.

Hajlando vsgyok egy heten 3x 120km-t vezetni, h ott bulizhassak ahol szeretek. Ebbol adodik, hogy alkoholt nem fogyasztok, tehat ilyen jellegu fuggosegem nincs.


Remelem valaki tud valami hasznos tanacsot adni, vagy egy kis lelket onteni belem. Koszi!


24/F



2020. márc. 15. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy nő hiányzik.
2020. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

letezik es legalabbis en a lelkemben levo urt akartam betolteni az allando bulizassal.

Aztan atszoktam a netflixre, olcsobb, es legalabb nem erzem magam annyira egyedul.


Tanacsot nem tudok adni, talan sportolasba kellene fektetni ezt az energiat,

valoszinu egy csaj jot tenne, csakhogy ha ilyen lelkiallapotban vagy akkor legy ovatos.

2020. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, pont egy ilyen buliban akadtam ossze egy lannyal akivel azt gondoltam, hogy jok leszunk, de aztan hirtelen valtozott a dolog, es ez is ratett 1 lapattal, szerintem meg lejjebb csusztam..
2020. márc. 15. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Társaságfüggő vagy. Mivel azt írtad, hogy az ivással nincs gond, ez elméletileg még nem nagy baj. Viszont szépen lassan meg kell találnod az értéket az egyedüllétben is, ugyanis nem lehet az ember állandóan társasággal, bulikban.


Szerezz egy hobbit, amit szeretsz csinálni. Vagy keress egy munkát, amivel lekötöd magad. Esetleg képezd magad, tanulj.

2020. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tartsatok akkor házibulit.
2020. márc. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!