Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek jobb közösségi...

Hogyan legyek jobb közösségi ember?

Figyelt kérdés

Először is két eset van:

1. A vírus helyzet nem oldódik meg és minden 12.osztályos évet ismétel, ergo maradok középiskolás

Rólam annyit lehet tudni, hogy a dohányos lányokat szeretem és azokkal a fiúkkal vagyok jóban, akik minden héten bulizni mennek.

Ezzel az a probléma, hogy ez a jó gyerekek iskolája és kevés dohányos lány és társaság kedvelő fiú van.

2. A vírus helyzet megoldódik és egyetemre megyek

Ott már meg is van az első lépés, a gólyatábor, ahol lehet dohányozni és inni lányokkal, meg lehet egy jó közösséget kialakítani a fiúkkal, továbbá a lányokkal még durvább dolgokat is lehet csinálni.

Eddig minden jó, csak utána különböző szakok miatt az órák különböző helyen lesznek, különböző emberekkel.

Ilyen helyzetben hogy legyek menő srác?

És még kérdés milyen témákról kell ahhoz beszélnem vagy hozzászólnom, hogy utána velem is beszélgessenek, megkérdezzék a véleményem?

Buli, csajozás, foci, tippmix jó témák lennének?

Persze a dohányzásnál itt is megoldódik valami, de az csak 2 óránként van.

Amúgy bármit mondhattok, csak az építő jellegű dolgok érdekelnek, a többi elmehet melegebb éghajlatra.


2020. márc. 16. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég sivár kohéziós alappont a bagó + pia...
2020. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rólam még annyit, minden héten bulizok, nyáron fesztiválokra megyek.

Szerintem az életben az élet élvezete a legjobb.

2020. márc. 16. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Máshol vezesd le a frusztrációdat, ne priviket küldözgesd, mert NEM NYITOK MEG egyetlen üzenetet sem! :-DDDD
2020. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Wazze, miről beszélsz?

Azt sem tudod mit írtam.

Ha tudsz a kérdésre válaszolni halljuk, amúgy senki sem kíváncsi rád.

2020. márc. 16. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehezen tudom elképzelni, hogy valaki úgy akarjon menő srác lenni, hogy dől a bagóbűz a szájából...


Ennyi. :-D

2020. márc. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!