Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy nincs azonos nemű barátom, azaz haverom?

Figyelt kérdés

Szóval valahogy én sosem igényeltem különösebben a saját nemem társaságát(azaz a ffi társaságot) a csajaimmal mindig jó,kiegyensúlyozott életem volt,meg néha-néha elbeszélgettem az ő bnőivel is mondjuk,vagy fiú ismerőseivel,de hogy tartósan lett volna egy haver akivel sörözök,beszélgetek,filmezek,bandázok stb...ilyen szinte sosem volt a 25 évem alatt,szerintetek normális ez a tendencia,meg ez a hozzáállás részemről?Vagy ezek fontosak?(Azt hozzáteszem,hogy a csajaimnak is fura volt ez hogy nincs barátom,meg haverom)

Viszont mivel nem igénylem,csak emiatt hogy fenntartsak egy látszatot,nem akarok szerezni...Szerintetek?



2020. márc. 21. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Én sem akarok ffi havert, a nőkkel jobb sokkal minden, még haverkodni is.
2020. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!