Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik voltak ma kint, sokan...

Akik voltak ma kint, sokan voltak kint az utcákon, boltokban?

Figyelt kérdés
Én utoljára pénteken jártam Pesten, akkor sokkal többen voltak, mint az előző napokban. Villamoson 20-an voltunk kb., megfelelő távolságot nehezen lehetett tartani. Hétvégén mindkét nap gyalog közlekedtem nagyvárosban, ahol laktam, az elhaladó buszokon senki sem volt a sofőrön kívül. Utcán jöttek néha szembe. Boltban zárás előtt fél órával voltunk kb. 10-en. Egyedül pénteken tapasztaltam, hogy nagyon sokan vannak kint a korábbiakhoz képest.
2020. márc. 30. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pesten lakom. Kora délután 12.30 körül voltam kint bringával, a postára mentem volna, de tömeg volt, nem álltam be a sorba, egy kisboltba bemenete, rajtam kívül nem volt bent más vevő. Délutám voltam a szomszéd kerületében kocsival, egy bútorért mentem aztán ebedért, alig volt forgalom kint. Hazaértem kimentem bringával a postára megint, akkor már csak 2-3 ember állt előttem, hamar végeztem.

Tegnap csak annyi egészségügyi sétát tettem, hogy megkerültem kétszer a panelt ahol lakom.

Vasárnap kocsival mentem, a város másik végében volt dolgom, kb. Semmi forgalom nem volt. Délután voltam Tescoban, olyan kevés vevő volt, hogy volt szabad kassza, ahol senki sem várakozott.

2020. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vasárnap az szombat akart lenni.
2020. márc. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!