Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem bírom elviselni, ha...

Miért nem bírom elviselni, ha valaki nyel vagy rág?

Figyelt kérdés

Va negy kedvenc youtuberem, gameplayeket csinál, de akármennyire imádom egyszerűen nem bírom elviselni ahogy mondatonként nyel egyet. Olyan borzalmasan undorító hangja van..


És eléggé fura mgé az is, hogy a saját nyelésemet sem bírom.


Azt tudni kell rólam, hogy én mindig rendesen nyelek, hangtalanul. csak úgy lecsúszik a folyadék. De néha, ha nagyon kivagyok merülve, akkor van, hogy véletlen egy kis levegőt is nyelek és akkor szokott ilyen nagyon hangos lenni.


16/f


2020. ápr. 9. 16:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Már évek óta nem eszem emberek közelében, mert kikészülök. mindig külön időpontban szoktam enni.
2020. ápr. 9. 16:56
 2/4 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek, mert én sem csípem, mert sokan nem tudnak halkan nyelni rágni, én meg nem lennék rá kíváncsi, hogyan eszik.
2020. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Akkor ez tetszeni fog:

[link]

2020. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!