Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha gyűlölöm a...

Mit tegyek, ha gyűlölöm a nevem és cikiznek is érte?

Figyelt kérdés

Antal vagyok, Most már (gimiben) Anti nak szólítanak (ezt is utálom) De általánosban végig anyám miatt toncsi volt a becenevem.


A tanárok viccelődve tóninak szólítottak, de a gyerekek toncsinak. Anyám valamiért kitalálta, hogy antal legyek és abból toncsi. Borzalmasan gyűlölöm a nevemet.


Nagyon sokszor volt olyan, hogy régi osztálytársaim toncsinak neveztek az újak előtt. Azok meg vagy röhögtek ,vagy szidták anyámat, hogy szegény gyereknek ilyen nevet adni. Úgy égett a képem..


Ha elmúlok 18 (2 év múlva) azonnal nevet változtatok. Márkra vagy Attilára. vagy Mittudomén csak ne ez a borzalom legyen. (amúgy ezt hogyan lehet elintézni?)


Szerintetek? Borzalmas név egy majdnem felnőtt gyereknek a Toncsi? Általánosban folyton Tócsni nak csúfoltak.


Nekem miért nem elhetett normális nevem? Mint pl márk vagy bence. vagy norbert. vagy jános. Péter laci vagy akár kende. Meg sokszor úgy is csúfolnak, hogy antiterrorista vagy anti-ez anti-az. Ami ugye jó, mert az anti az valamilyen ellenes. pl anti blocking system (ABS) blokkolás gátló rendszer. De akkor is rossznak szánják.


2020. ápr. 12. 12:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
*3-4 évbe
2020. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

10-es. Pontosan így érzem én is. És mivel én a 2. gyereke vagyok anyámnak, előttem egy lánya volt, aki már 28 éves.


Tudjátok miket mond? (anya) vendégek előtt még lányok előtt is olyanokat mond, hogy toncsi betetem még pár váltóbugyit.


és ilyenkor boxeralsóra gondol. Akkro is úgy szégyelltem magam, égett a pofámról a bőr. Ráadásul akkor én 14 voltam és ezt két 14 és 15 éves lány előtt mondta. Mert őket vittük úszásra mert a szomszédban laknak stb stb.


Bugyi. érted? BUGYI!! Legszívesebben hazamentem volna és kizártam volna anyámat napokra, hogy majd megtanulja. Ekkora szégyent.

2020. ápr. 12. 12:38
 13/22 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi, kérdező. A nők KÉPTELENEK a férfi alsógatyát alsőnadrágnak nevezni. Az nekik BUGYI. Más fogalmat nem ismernek rá. :) Ez egy tipikus korlát a női agy számára, amit valamiért képtelenek megugrani. És nyugi, ezt minden férfi úgy éli meg, mintha minimum tökön rúgnák, vagy inkább kiherélnék. Viszont egy idő után rá fogsz jönni, hogy ez egy teljesen általános jelenség.
2020. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha felnőtt közösségbe fogsz kerülni, akkor ott nem fognak emiatt csesztetni, tehát én nem változtatnék rajta.
2020. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
59%

“ adrágnak nevezni. Az nekik BUGYI. Más fogalmat nem ismernek rá. :) Ez egy tipikus korlát a női agy számára, amit valamiért képtelenek megugrani. ”


Ez talan azert lehet, mert a magad fajta korlatolt embernek csak a hozzad hasonloan korlatolt lanyoknal van eselye.

En es a kornyezetemben senki, beleertve a 90 valahanyeves keresztszuleim sem hivjak bugyinak a ferfialsot.

Amugy ahoz is tehetseg kell, hogy egy ilyen kerdesben is a noket vedd elo, peldat statualni.

2020. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

“ 7-es. ez nem így van. "normális" neveket észre sem veszik. ”

De akit nem a neve miatt cikiznek, azt meg mas miatt, mit nem lehet ezen megerteni? Amig nem allsz ki magadert, barmilyen nevvel ki fognak kezdeni veled.

2020. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

#16 azt hiszem, a hozzád hasonlóakra mondják, hogy femináci. Semmi rossz szándék nem volt bennem, amikor a ténymegállapitásomat irtam. A női agynak is vannak korlátai, a férfiagynak is, amiket a nagy többségé jellemzően nem bir megugrani az adott nemben, bizonyos kérdéseket illetően.

Amúgy nem hinném, hogy korlátolt lennék, legalábbis sem a tanulmányi eredményeim, sem az ismerőseim visszajelzései nem utaltak soha erre. Sem a stilusom, ami némileg, úgy érzem, szofisztikáltabb, mint a te támadó, rosszindulatú, becsmérlő hozzáállásod...


Arról meg, hogy a billentyűzetem egyes betűi néha kihagynak, és emiatt születnek elirások, nem én tehetek.


Nem veszem magamra egy percig sem a mondókádat.

2020. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
18# Hagyjad biztos nő és zokon vette :D
2020. ápr. 12. 13:59
 19/22 anonim ***** válasza:
Kedves Tocsni, Antiterrorista, te talan meg is erdemled az oltogatasokat :D
2020. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

“ Sem a stilusom, ami némileg, úgy érzem, szofisztikáltabb, mint a te támadó, rosszindulatú, becsmérlő hozzáállásod...”


No es ugyan miben tamadtalak? Mert elmondtam, hogy amit peldakent hoztal fel netto baromsag? Mint az elobb is irtam, most is leirom, soha eletemben senkitol nem hallottam bugyinak nevezni a ferfi alsonadragot.

2020. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!