Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak nekem van elegem a...

Csak nekem van elegem a formalitásokból?

Figyelt kérdés

Az olyanokból, mint hogy:

-Állás interjun mesélj magadról, mi a hobbid.

- Minden emailban leírni: kedves ...! ....kedves...!

És szépen fogalamazni. Nem elég egy-egy szó.

- randikon illedelmesen viselkedni.


És a többi ilyen.


Betartom őket,de fölöslegesnek tartom és gáz. Szerintem.

Nem azt mondom,hogy legyünk taplok csak a bevezetést hagyjuk el.


2020. ápr. 14. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Laci vagyok, hagyjuk a bevezetést meg az udvariaskodást, hozzád vagy hozzám?

Valahogy így gondolod?

2020. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Allas interjun nem kell ilyet kerdezz ha zavar a kerdes ne valaszolj de az egy verseny ugymond a pozicioert ott ne kenyeskedj, emailt olyat irsz amilyet akarsz, randin is ugy viselkedhetsz ahogy jol esik.
2020. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

vannak ilyen spontán emberek, mint te. szerintem kár ezen témázni. egyéniség függő, hogy kinek mekkora szüksége van formalitásokra, vgy mennyire élvezi őket, vagy mennyire frusztrálja.


Például, ha olyan az egyéniséged, akkor öszinteséggel irod minden levél elején, ogy kedves, és akkor máris megtöltöd tartalommal a formalitást. Mig ha olyan az egyéniséged, akkor csak üres formailtás marad. Ennyi.


Kár emiatt bárkit minősiteni, bunkózni vagy sznobnak tartani és a többi


szerencsére nem érkeztek még ilyesfajta kommentek, de nem lep meg, ha fognak

2020. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mostani munkahelyemre csak be telefonáltam mondták hogy sok jelentkező van (na persze) de 2,5 óra múlva tudnának fogadni mondom rendben (ez egy próbatétel volt gondolom én) össze kaptam magamat vittem minden papíromat oda értem pontosan, 15 percig beszéltünk mondta gondolkodjak hogy akarom e ezt csinálni pályakezdőként? Mondom oké,nem kertelt az ember kereken el mondta én kérdeztem,semmi papírt meg sem nézett a többi céggel ellentétben ott küldj önéletrajzot majd szólunk stb.. majd délután felhívtam és másnap csináltuk a szerződést aztán tudtam kezdeni is, eddig minden rendben van.

Legalább megtaláltam azt a helyet ahol nem kell megjátszani magadat és segítőkészek,sok helyen gondolom nem így mennek a dolgok, igaz nem mindenki csinálná ezt a munkát sem mert ez egy külön életforma 😃

2020. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak, amit sajna el kell fogadni, hogy ez van, mert különben még mindig a szavannákon élnénk...
2020. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont a formalitást hiányolom a hétköznapi életből. A jelenlegi helyzet többnyire rendszertelen, tisztességtelen, bűzlik a professzionalitás hiányától.
2020. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!