Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van, aki egyedül van most? Én...

Van, aki egyedül van most? Én igen, és önként döntöttem, elegem van a szilveszteri kötelező buliból.

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 17:38
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Kötelező buli? Nem is tudom mire gondolsz. Amíg otthon éltem a szüleimmel annyi volt az egész, hogy éjfélkor koccintottunk egyet és 1 perc múlva ment megint mindenki vissza a dolgára. Most a párommal élek és szintén csak éjfél előtt 1 perccel pezsgőt nyitunk, koccintunk és megyünk tovább az élettel. Senki sem mondja, hogy kötelezően nagy ünnepséget kell csinálni.
2016. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

Semmi sem kötelező XD


De igen,én is egyedül vagyok. Én is önként döntöttem így.

Mindjárt megnézek egy szilveszteri horrort így nem leszek egyedül XD

2016. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
Ez a szilveszteri horror jó ötlet. Mondanál egy-két címet?
2016. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Kötelező, igen, mennem kellet volna de nem.

Amúgy 48, fiatalos nő vagyok, 30-as lett volna a társaság, de nem ez zavar, hanem a "MENNI KELL", nem mentem. Most majd kapok feltehetőn holnap sok reklamációt, hogy miért nem, meg mi bajom velük. SEMMI!

Be rakom kedvenc zenéimet, esetleg kimegyek a Vörösmarty térre, de még nem biztos.

2016. dec. 31. 17:50
 5/43 anonim ***** válasza:

Utolsó, milyeneket szeretsz?

Véres, paranormális?

2016. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Egyébként is egyedül vagyok,mint a kisujjam. Így ez a nap is olyan, mint a többi. Nincs olyan érzésem, hogy "Jééé, vége van 2016nak."
2016. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Ja, a horrort nem bírom :(
2016. dec. 31. 17:51
 8/43 anonim ***** válasza:
63%

Én is egyedül vagyok. Teljesen jól érzem magam.

Semmilyen mások által kitalált ünnepel nem foglalkozom.

Számomra az az ünnep, mikor jól érzem magam...

2016. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim válasza:
#5 Nem vagyok jártas a műfajban. Mindegy, csak fröcsögjön, és könnyű legyen megtalálni.
2016. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Örülök #8-as, én még nem tudom, mert lehet mégsem jó egyedül lenni. Nem tudom, még nem csináltam ilyent, de ezt is ki kell próbálni.
2016. dec. 31. 17:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!