Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kerlek irtok nekem cikis...

Knoppel kérdése:

Kerlek irtok nekem cikis storykat? Kivancsi lennek 😂

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 23:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Fel akartam szállni a buszra, vittem volna fel egy nagyobb táskát is, mert láttam, hogy az alsó rekeszek tele vannak. A sofőr rám szólt, hogy ne vigyem fel, hanem a túloldalon tegyem be alulra. Én leléptem a lépcsőről és lendületből indultam a buszt elölről megkerülni és jól lefejeltem a visszapillantó tükröt. Természetesen jó sokan látták. Miután elindultunk, a sofőrnek még kétszer meg kellett állnia, hogy kézzel igazítson a tükrön.
2020. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nyaraltunk a családdal és a városban volt ilyen tetkós szalon ahol olyan tetkókat csináltak ami pár fürdés után lejön.Na én 6 éves fejjel akartam ilyet így oda is sétáltam "apámhoz" hogy jelezzek hogy neki hogy én akarok ilyet.Megfogtam a fürdőgatyáját a csávónak és elkezdtem ráncigálni lefele ezzel a szöveggel:apa én is akarok olyat!A csávó értetlenül állt ott és mondott valamit amit nem értettem mert nem magyar volt.Apámnak meg el kellett magyaráznia a csávónak hogy miért csináltam.

Rengetegszer buktam le a puskázással.

Láttam a barátnőm kiszemeltjét és gondoltam szólok neki hogy ott van az alom pasija.Szólok neki hogy jöjjön le és ő konkrétan lezuhant kb 20 lépcsőfokot és a szendvicsét magába kente és belém kapaszkodott és engem is lerántott majdnem.Ez neki volt ciki pert a kiszemeltje szakadt a nevetéstől.

2020. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még egy jó. A már korábban említett emberünk, elment családostul egy esküvőre. Esküvő után a menyasszonytánc ugye, ütötték azt a kondért ütemre, amibe a násznép a pénzt dobálja közben. Az ember meg elkezdi hogy olyan ismerős neki ez az ütem, vajon honnan lehet neki olyan ismerős.. Aztán elkezd a nagy zajban a feleségének ordítani, de azért valószínűleg így is elég sokan hallották, hogy megvan, eszébe jutott, így verték a redőnyt is az ablakon a behajtók mikor jöttek hozzájuk😂😂😂😂😂
2020. ápr. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Körömcsiga ***** válasza:
A szenzoros üvegajtó nem nyílt ki, én meg nem vettem észre és felkenődtem.
2020. máj. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

19 voltam. Barátnőmhöz mentünk át. Otthon volt a tesója, aki tetszett nekem. Amikor mentünk át a barátnőmhöz úgy érkeztünk meg, hogy nekem nagyon kellett pisilnem és erre beragadtunk a liftbe.

Amikor kijutottunk, már annyira kellett pisilnem, hogy nem bírt érdekelni, hogy a barátnőm testvére épp tusol odabent, csak odakiabáltam neki, hogy pisilnem kell és rohantam a wchez. Ez így is ciki, de még cikibb lett attól, hogy nem tudtam kigombolni a farmeromat. Ilyen előtte sosem történt velem. Nagyon meg voltam rémülve és azt kívántam bár menne a sampon a fiú szemébe, hogy ne lásson.

2020. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem
2020. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!