Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Írtok vicces storykat, amik...

Írtok vicces storykat, amik veletek történtek meg és nagyon ciki volt? XD

Figyelt kérdés

Én is írok egyet: A suli udvarán történt, kiesett a zsebemből egy cigi, és pont akkor jött arra az egyik tanárom és pont a lába elé esett a cigi, én meg ijedtemben felkaptam gyorsan.Szerencsére nem lett következménye az ügynek!

Mi a véleményetek a történetemről?

Szerintem oltári volt!xd


2020. ápr. 16. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2020. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Apuskám, ez tényleg oltári király volt, na idefele hallgassá, az én sztorim is übercsászárf4szaság: Eccő állok nagyba a bótba valahun az egyik soron, oszt éreztem, hogy valami szellet akar kibuggyani a f4rpofáimbú, há körül nézek, senki sehol, megeresztettem, oszt úgy recsegett, hogy majd megsüketültem belé. Na, aztán megint körülnézek, há nem ott áll valaki? xDDDDDDDDDDDDDDDDD
2020. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagy??
2020. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem trollkodsz és nem annyira szomorú és üres az életed, hogy ezt a sztorit említésre méltónak tartod :(
2020. ápr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked olyan baromi vicces? Még csak nem is volt ciki. 🙄
2020. ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mentem egy katonai rendezvényre, mint kívülálló, és biztonsági őrnek néztem egy magasabb rangú katonát...
2020. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A sracok kaptak vmi extra különleges sört a csehektöl amit kb sehol soha nem lehet kapni/potolni.

A kocsiban ràmbiztàk hogy én fogjam...kelletlenül de megtettem. De mivel hideg volt igy zavart az egesz probaltam igy ugy amugy fogni mig egyszercsak veletlen pofara esett az összes a sebvaltora, behabozta az egesz müszerfalat, es eme pillanatban valami leirhatatlan tekintettel nézett ràm mindenki..

Aztàn röhöges ugye abbol hogy csak egy dolgot kértek tölem csak ezt az egyet...

2020. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

10. osztály tele. Kivettünk 3 napra egy kétvégi házat az erdőben. Az osztályfőnök csak 2. nap tudott feljönni.

Piából keményen feltankoltunk.


Első este Sz. egy fél liter szilvapálinkával eltűnt, majd később R.-el elmentek a boltba, a közelebbi faluba (kajáért és narancsléért)


Majd R. hív telefonon minket, hogy Sz.-nek beütött a pálinka, s segítsünk visszavinni.

Mi el is indultunk (2 lány, 5 fiú, az egyik lány én voltam). Megyünk a jeges úton a sötétben, majd meglátunk egy telefonvakut. Ők voltak.

R.: Be jó hogy jöttetek. Alig tudtam már hozni. Ott a jeges részen 2-szer is elesett!

H.: A. (én...) józanul leesett 3-szor, míg jöttünk... :D

T.:Én is szinte beleestem a tóba ott...

Mi: Az patak!

2020. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgettünk egy paralimpikonnal. (Biciklis)


Kérdezgessük, hogy ,,Milyen vokt Rioban?'', ,,Mennyit edzess?'', Milyen nehéz a bicikli?'', ,,Te szereled-e?'', ,,Milyen gyorsan vált?'' stb.


S Boti megkérdezte hogy ,,Évente hány gumit használsz el?''


2 perc intenzív röhögés


Boti meg fogja a fejét hogy miért pont így kellett megfogalmaznia... :D

2020. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap anyukám várt az autóban, amíg beszaladtam a boltba. Amikor nagynehezen kivergődtem, akkor kinyitom a kocsiajtót, behuppanok és elkezdem a mondandómat, hogy "háááát b...szdmeg, mennyien vannak..." aztán oldalra pillantok és egy pasi ül mellettem nagyon mosolyogva. Aztán megjegyezte, hogy "szerintem nem ide akartál beszállni".


Ugyanolyan kocsi volt, hárommal mellettünk, a rendszámot nem néztem, csak megörültem, hogy végre kijutottam 1 óra után. Na ez volt ciki.

2020. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!