Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki egy házibuli kapcsán...

Ha valaki egy házibuli kapcsán egyből arra kíváncsi meddig tart meddig „kell „ ott lenni az minek megy egyáltalán?

Figyelt kérdés

Egy házibuli addig tart amíg jól érezzük magunkat némi biológiai korláttal (amíg ki nem dőlünk), az meg hogy meddig KELL ott lenni eleve értelmetlen kérdés semeddig se kell, csak lehet amíg tetszik.


Ha valaki egyből ezeket kérdezi akkor minek megy el egyáltalán?


2019. máj. 13. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Fura, mert nem egy színházi előadás, aminek ha vége van, egyszerre megy el a közönség.

Buliból bárki, bármikor elmehet.

Lehet, hogy nem akart menni, és csak a párját kísérte? Kitől kérdezte? Olyan helyen volt a buli, amit ő utál valamiért? A körülmények ismerete nélkül nehéz válaszolni.

2019. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Mi lenne ha tőle kérdezgetnéd?
2019. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem vagyunk beszélő viszonyban ,azért nem
2019. máj. 13. 11:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az jó buli lehet, ahol olyan a társaság, akik nincsenek beszélő viszonyban. Így nem csodálom, hogy nem akart nagyon ottmaradni :D
2019. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A buli nem volt hanem még csak lesz.De ez mellékes.

És sokan lesznek olyanok akik a maguk kis klikkjével jönnek akikkel nyalják egymás valagát másra meg rá se néznek.


Ezek is minek jönnek akkor?

2019. máj. 13. 11:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Minek hívod meg őket?
2019. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megint félreértés. Én HÍVOTT és nem házigazda vagyok. Én nem hívok senkit engem hívnak
2019. máj. 13. 11:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Akár hiszed akár nem, még egy házibuliban is előfordulnak klikkek. Én nemrég voltam egy haveroméknál, nem voltunk még 10-en sem. Mégis volt hogy nem mind egyszerre beszélt mindenki mindenkivel. Habár nálunk nem volt olyan, hogy ketten rosszban lettek volna egymással, mivel a házigazda gondosan megválogatta, kiket hív meg.
2019. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Akkor minek mész el, ha ennyire zavarnak ezek a dolgok? Neked sem kötelező menni.
2019. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
sanszos hogy nem megyek de ez se tartozik ide igazából
2019. máj. 13. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!