Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, hogyha azt érzem,...

Girlll3 kérdése:

Mit tegyek, hogyha azt érzem, hogy semmi sem köt le és magányos is vagyok?

Figyelt kérdés
Új munkahelyemen a kollégák kijárnak cigizni, beszélgetnek egymással és én csak azt érzem, hogy nem tartozom oda, de szinte még a családtagjaimmal kapcsolatban is ez az érzés van bennem. Nem megy másokkal a beszélgetés és nem is szoktak kedzeményezni. Miután vége van a munkának, hazajövök és azt érzem, hogy halàlosan unok mindent. Nincs kedvem semmihez, mert nincs senkim. Nincs hova kimozdulni, nincsenek új ingerek és nem szeret senki. Olyan ez, mint a pokol. Munkahelyen meg kell felelni, de kb ennyi az életem, nincs senki, aki adna a véleményemre, aki szívesen tölti velem az idejét vagy, aki szerelmes lenne belém. Pedig most is volt valaki, akit nem tudtam elereszteni, annyira szeretem, de még ő is bunkó velem. Mi lehet a baj? Miért nem kezdeményeznek? Miért nem szeretnek?

2020. ápr. 27. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Munkahelyen nincs barátság. De máshol próbálkozz. Nekem se nagyon megy, de nem adom fel, hátha.
2020. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Mitől lenne valaki szerelmes beléd ha nem ismersz meg új embereket, nem találkozol senkivel?
2020. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Ne görcsölj. Éld az életed és örülj, hogy van munkád. Ha nem home officeban dolgozol, a napi jövés-menés közben úgyis találkozol emberekkel (persze, nem a mostani kijárási korlátozás idején fognak felfedezni maguknak). Párt pedig akkor találsz a legkönnyebben, ha te kezdeményezel. A pasik szeretik, ha a lány teszi meg az első lépést. Ilyenkor kevésbé valószínű, hogy leráznak. :)
2020. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!