Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te Harry Potter rajongó voltál?

Te Harry Potter rajongó voltál?

Figyelt kérdés

Ma láttam neten, hogy "Nemzetközi Harry Potter nap" van.

Emlékszem az első részek akkor voltak mikor általánosban alsósok voltunk. Még egyik farsangon is ilyen témában öltöztünk be, annyi rajongó volt az osztályban. Sokan a könyveket is kiolvasták.

Engem gyerekként sem kötött le, felnőttként is elkezdtem nézni, de ugyanúgy nem tetszett.

Te rajongó voltál?


2020. máj. 2. 22:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Sem könyvben nem olvastam, sem filmben nem láttam egyik részt sem.
2020. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen és felnőttként is az vagyok.
2020. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként vagyok az
2020. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én most is az vagyok, de leginkább az első 4 könyv az igazi számomra.
2020. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
Régen az voltam, már nem vagyok. Felnőttként visszanézve/ újraolvasva rájöttem, hogy a karakterek laposak, alig volt karakter fejlődés(kivéve az erőltetettek a végére), Harry egy teljesen feláldozható figura. Ha ez nem lett volna elég olvastam a plágiumbotrányokról, hiába volt felmentés, peren kívüli megegyezés kiábrándító( nem linkelek cikkeket, akit érdekel keressen rá). Szóval felnőttként rájöttem, hogy csak jó dolgokból lopott nem túl kreatívan( Larry Potter helyett Harry Potter), még a mugli szó is létezett más könyvben.
2020. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem, de szerettem.
2020. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Még most is az vagyok.


26/f

2020. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is és most is. Egyidős vagyok a szereplőkkel, amikor ők 11 évesek voltak, én is akkor voltam annyi.

Volt jó pár év mikor minden évben, nyáron végig néztem a teljes sorozatot. Tavaly vettem egy Harry Potter-es pólót.


Az Elátkozott gyermek könyv, és a Legendás állatok és megfigyelésük film viszont nem tetszett.

2020. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Amikor kijöttek a könyvek és volt a nagy hype, én pont nem olvastam, csak sokkal később, huszonévesen. A filmeket egyik évben megnéztem a kolis szobatársammal de nem igazán tetszett, a könyvek sokkal jobbak. Magát a történetet, világot szeretem, de a rajongás túlzás.
2020. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagyok és leszek is😀😀

Hamarosan idegennyelven beszerzem a könyveket kis gyakorlásnak

2020. máj. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!