Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti tudtok az ismerősötöknél...

Ti tudtok az ismerősötöknél wc-ni?

Figyelt kérdés
Eggyik nap áttjött a haverom mert egyedül voltam és unatkoztam itthon. Áttjött reggel ettünk ittunk beszélgettünk kosaraztunk és este rájtött a dolog. Láttam rajta mert nem mozgott olyan fürgén mint elötte sokat leült. 1 órával később már sötét volt és csak bennt játszottunk. Mondtam neki hogy nyuhodtan menjen el senkit nem zavar. Egyedul voltunk itt ismer már 12 éve és nem mert. Mondta hogy nem mert ciki. Fél óra múlva mondta hogy nem bírja elmegy wc-re. Szerintem ez egy természetes dolog minden ember wc-zik. A kérdésem az hogy másnak is ennyire nehez rávennie magát? Ti hogy oldjátok meg a haverotoknál?

2020. máj. 7. 10:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Én sem tudok másnál elmenni nagywczni.
2020. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De miért? Tegyuk fel hogy egyedül vagytok. Ismered 10 éve mi feszélyez hogy nem mersz elmenni?
2020. máj. 7. 10:32
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Pisilni bárhol-bármikor elmegyek, de a nagywc nekem is egy más kaliberű dolog, az csak otthon esik igazán jól. Nyilván ha már nem tudom tovább tartani akkor elmegyek, de amíg vssza bírom fogni, addig visszafogom.

Ne kérdezd az okát, mert nem tudom megfogalmazni xD

2020. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én se szívesen csak ha nagyon kellene.

Tudod a hangok, meg a szag utána... Ez kicsit olyan ciki.

2020. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Én sem szoktam elmenni másnál nagyvécézni. :D tudom, természetes, mindenki csinálja stb, de nekem valahogy akkor sem megy.
2020. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De az a fura, hogy a forgalmas nyilvános retyóban meg simán trottyantok minden gond nélkül. 😁
2020. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Én simán eldugítottam spanok wc-jét. Mai napig röhögünk rajta.
2020. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én igen. Ha kell, akkor kell. Ez van.
2020. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne vele bajom, de sok helyen a konyha mellett van a WC és amikor megyünk látogatóba, akkor a konyhában beszélget az egész banda.

Na most hogy mégy el úgy fosni egy nagyot, hogy a szomszéd helységben van 8 ember? :'D Főleg, ha előtte visszatartottad és amikor ráülsz a WC-re, akkor rendesen kiszakad belőled.

2020. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Én úgy belekulázok más wc-jébe is hogy a felfröccsenő víz a lábam között jön fel. Nem értem mi a ciki ebben. :D
2020. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!