Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti tudtok az ismerősötöknél...

Ti tudtok az ismerősötöknél wc-ni?

Figyelt kérdés
Eggyik nap áttjött a haverom mert egyedül voltam és unatkoztam itthon. Áttjött reggel ettünk ittunk beszélgettünk kosaraztunk és este rájtött a dolog. Láttam rajta mert nem mozgott olyan fürgén mint elötte sokat leült. 1 órával később már sötét volt és csak bennt játszottunk. Mondtam neki hogy nyuhodtan menjen el senkit nem zavar. Egyedul voltunk itt ismer már 12 éve és nem mert. Mondta hogy nem mert ciki. Fél óra múlva mondta hogy nem bírja elmegy wc-re. Szerintem ez egy természetes dolog minden ember wc-zik. A kérdésem az hogy másnak is ennyire nehez rávennie magát? Ti hogy oldjátok meg a haverotoknál?

2020. máj. 7. 10:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%

Cikinek nem ciki, de nekem nem nagyon jön az ihlet idegen helyen.

Még kamaszkoromban aludtam egy barátnőméknél, tejüveg ajtó volt a klotyójukon, és ott mászkált fel alá az egész család, láttuk egymást, na nem is sikerült...

2020. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha menni kell, hát menni kell. Nekem sosem volt problémám ebből.
2020. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nekem sincs gondom ezekkel. Volt hogy 2 napig haveromnál voltam a szülei elutaztak mienk volt a lakás. Haverom tej érzékeny de mondta hogy most iszik egy kakaót kesobb majd hasmenése lesz. Nem csinált gondot belőle.
2020. máj. 7. 16:19
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem, nekem menne, de nem merek. Nő vagyok, sokkal cikibb, mint egy férfinak. Inkább szenvedek. Van, amikor pisilni sem megyek el emiatt, mert annyira kell kakilni, hogy ha pisilni megyek, minden jön vele.
2020. máj. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Miért törölted le magad?
2020. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem. A bartommal amig nem laktunk együtt nem mentem el. Mert a fürdőszoba a konyhából nyílt. Az ablakot pedig nem lehetett kinyitni. Hat volt amikor egész hétvégén tartogattam. Nem volt kellemes.
2020. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!